×

Przepowiednia na 2022 rok. Polski jasnowidz zobaczył śmierć i chaos

Przerażająca przepowiednia na 2022 rok. Jasnowidz Wojciech Glanc uważa, że powinniśmy się przygotować na najgorsze. „Prawdziwa zaraza nadchodzi” – przestrzega. Co jeszcze zobaczył w swojej wizji?

Kim jest Wojciech Glanc?

Wojciech Glanc należy do grona najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce. Chociaż popularność zdobył w dość przewrotny, jak na wizjonera, sposób. Glanc stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i „Mam Talent”. Ale jego talentem wcale nie było przewidywanie przyszłości. Wojciech Glanc zaprezentował się jako… brzuchomówca.

W ostatnim czasie internauci, którzy wierzą w moc przepowiedni, nabrali zaufania do Glanca, ponieważ – jak  twierdzą jego wielbiciele – udało mu się przewidzieć m.in. śmierć Pawła Adamowicza, wybuch pandemii oraz żałobę na brytyjskim dworze (zmarł wtedy książę Filip). Teraz Wojciech Glanc powraca z przerażającą przepowiednią na 2022 rok. Przedstawił ją za pośrednictwem serwisu YouTube.

Przepowiednia na 2022 rok

Już kilka miesięcy temu jasnowidz mówił o „czarnych Świętach”, które rozpoczną „rok śmierci i chaosu”. Miał tu na myśli Boże Narodzenie i szerzącą się zarazę. Wizjoner zapowiadał m.in. opustoszenie miast, przestrzegał, że życie będzie się toczyło jedynie w wirtualnym świecie. Mówił również o przeładowaniu szpitali (określił je jako „szpitale fikcje, szpitale widma”) i brakach w służbie zdrowia.

To będzie rok przełomowy, rok, który zacznie się po „czarnych świętach”. (…) prawdziwa zaraza nadchodzi

– ostrzega jasnowidz.

Ludzie byli w domach (…) opustoszałe miasta, jakby martwe, jakby ludzie byli w domach, jakby życie na zewnątrz się nie toczyło (…) stojące zakurzone samoloty, nieużywane samochody, przewrócone rowery (…) Wszystko zostało zastopowane (…) Jedyne, co się poruszało, to świat wirtualny

– kontynuuje.

Na pocieszenie Wojciech Glanc dodał jeszcze, że ten rok ma być ostatnim aż tak trudnym dla ludzi i świata. A my dodamy, że według Wojciecha Glanca w grudniu miało dojść do zamachu, który wstrząsnąłby światem. Glanc uważał, że zamach może być związany z Władimirem Putinem i aneksją Ukrainy. Miejmy nadzieję, że i złowieszcze zapowiedzi na ten rok nie będą miały stuprocentowego pokrycia w rzeczywistości.

Fotografie: Pxhere (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij