×

Udostępniła szokujące zdjęcia ze swojego życia, gdy była maltretowana przez własnego dziadka

To, co dzieje się za drzwiami naszych domów, często tam zostaje. Zdarza się, że udajemy i nie dzielimy się tym ze swoimi przyjaciółmi. Przez takie katusze przechodziła kobieta z Japonii, która przez dekadę była ofiarą własnego dziadka. Znęcał się nad nią, gdy tylko widział, że cokolwiek je.

Po latach kobieta zdecydowała się podzielić ze światem tym, co ją spotkało. Powiedziała, że gdy tylko widział, że ona coś je, kopał ją w brzuch lub zmuszał do wypluwania.

Dramat za zamkniętymi drzwiami

Była tak niedożywiona, że skończyła ważąc zaledwie 16,8 kg… Na Twitterze podzieliła się zdjęciami, na których widać, jak wyglądała. Sama o sobie napisała, że była szkieletem, a dzieli się tym, aby podnieść świadomość wśród ludzi i pokazać, czym jest przemoc domowa, która może doprowadzić do zaburzeń odżywiania.

Nie ujawniono, jak skończyła się historia tej rodziny

Jednak kobieta nie miała oporów, aby pokazać, do czego może dojść, gdy przemoc i znęcanie psychiczne staną się codziennością. Podzieliła się także aktualnymi fotografiami, na których uśmiecha się do nas zupełnie inna osoba.

Oczywiście pojawiły się osoby, które dopatrywały się w zdjęciach oszustwa

Zarzucili kobiecie, że na pewno to fotomontaż. Nie miała zamiaru wchodzić w polemikę z takimi ludźmi, a jedynie udostępniła kolejne zdjęcia, tym razem ze szpitala.

Udało jej się z tego wyjść

I choć nigdy nie zapomni tego, co ją spotkało, dziś jest zupełnie inną kobietą. Jest wzorem do naśladowania i z całą pewnością znajdą się kobiety w podobnej sytuacji, które zdobędą się na odwagę i skończą z takim życiem. Nikt nie ma prawa tak Cię traktować… Zapamiętaj to!

Może Cię zainteresować

zamknij