×

Ogromny problem Małgorzaty Rozenek po porodzie. Nawet fanki to zauważyły

Problem Małgorzaty Rozenek po porodzie. Jej biust znów znalazł się w centrum uwagi. Tym razem, jednak nie za sprawą zabiegu powiększającego, lecz z powodu trudności, jakich przysparza karmienie piersią. Celebrytka bardzo narzeka.

Problem Małgorzaty Rozenek

Od narodzin Henryka minęły już dwa miesiące, ale dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wciąż jest w centrum uwagi. Celebryci nie dbając o prywatność, codziennie publikują na Instagramie nowe zdjęcia przedstawiające najintymniejsze chwile ich życia.

W ostatnim czasie 42-letnia Małgorzata Rozenek wznowiła aktywność fizyczną, która ma pomóc jej w powrocie do sylwetki sprzed ciąży. Z pomocą trenerki personalnej, w domowym zaciszu „perfekcyjna pani domu” walczy ze zbędnymi kilogramami. Trudno nie zauważyć, że mama Henryczka bardzo chętnie eksponuje przy tym swój obfity biust i celowo wybiera modele biustonoszy sportowych, które dużo więcej odkrywają niż zasłaniają.

Widząc to, obserwujący celebrytkę fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy na temat jej krągłości. Pod jednym z najnowszych zdjęć pisali:

Ale ty masz biust… Jakby miał za chwilę eksplodować!

Prowadząca program „Projekt Lady” bardzo szybko odpowiedziała na słowa krytyki, przypominając fanom, że jej biust zmienił rozmiar za sprawą pokarmu. Celebrytka karmi bowiem swojego syna piersią. Małgorzata Rozenek wyznała, że duży biust jej przeszkadza i czeka aż powróci do normalnego rozmiaru.

Jak on mnie już denerwuje. Czekam z utęsknieniem aż się unormalizuje, bo teraz „co trzy głowy to nie jedna”.

To zastanawiające, że Małgorzacie Rozenek tak bardzo doskwiera duży biust, ponieważ przed dwoma laty przypadkowo przyznała, że przeszła zabieg powiększania piersi.

Sztuczne piersi Rozenek

Podczas rozmowy w programie „W dobrym stylu” zupełnie przez przypadek Małgorzata Rozenek stwierdziła, że wszystkim poleca zabiegi medycyny estetycznej, w tym powiększanie piersi. Jej deklaracja nastąpiła niedługo po tym, jak fani zauważyli, że biust Rozenek zdecydowanie urósł.

Na antenie programu z jej ust padły słowa:

Powiem wprost – polecam!

Rozenek przyznała się również do korzystania z zabiegów odmładzających. Jej zdaniem jest to bardziej opłacalne niż kupowanie drogich kremów, które i tak nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Najdziwniejsze jest to, że wielu osobom się wydaje, że to jest bardzo drogi „sport”. A moja pani doktor powiedziała, że lepiej oszczędzić pieniądze na bardzo drogich kremach, które i tak nie wniosą tak rewelacyjnego efektu, jak niektóre zabiegi, natomiast dwa razy do roku zrobić mezoterapię. W skali roku wyjdzie nam dokładnie ten sam budżet, a efekt będzie o wiele lepszy.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować