×

Zdesperowana 12-latka bez zawahania skacze z dachu. To jej jedyna droga ucieczki

Na oczach świadków spacerujących ulicami Bombaju rozegrał się prawdziwy dramat. Na szczęście nie wszyscy pozostali bierni, a samo zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu.

Wstrząsające wideo z Indii, na którym 12-letnia dziewczynka wyskakuje z 4 piętra, obiegło świat. Desperacki akt spowodowany był próbą ucieczki przed gwałcicielem

Do zdarzenia doszło 3 kwietnia, kiedy obcy mężczyzna zaczepił 12-latkę pod pretekstem znalezienia adresu. Gwałcicielowi udało się namówić dziewczynkę, by zaprowadziła go w podane miejsce. Po dotarciu do budynku, mężczyzna rzucił się na 12-latkę i próbował ją wykorzystać.

Zdesperowana dziewczynka uciekła na dach budynku, tam dostrzegli ją pracownicy pobliskiego warsztatu i przechodnie. Świadkowie zrobili prowizoryczną siatkę, by 12-latka mogła na nią skoczyć. Materiał jednak nie wytrzymał i nastolatka trafiła do szpitala z urazem kręgosłupa.

Sprawcy nie udało się zatrzymać, uciekł natychmiast po interwencji świadków. Policja jednak ma nadzieję, że uda się go znaleźć

Może Cię zainteresować

zamknij