×

Sklep Primark w końcu zostanie otwarty w Polsce! Brane pod uwagę są dwa duże miasta

O Primarku nie bez powodu krążą legendy. Z jednej strony mówi się, że można tam kupić buty z papierowymi podeszwami, uczulające kosmetyki i ubrania o fatalnej jakości, a z drugiej często słyszy się o wyjątkowo tanich i modnych ciuchach, olbrzymim wyborze i równie olbrzymich kolejkach, które możemy zastać do przymierzalni. Choć zdania na temat Primarka są mocno podzielone, nie zmienia to faktu, że można tam kupić dosłownie wszystko w wyjątkowo korzystnych dla nas cenach. Minusem jest jednak to, że Primarka wciąż nie ma w Polsce. Teraz okazuje się, że już wkrótce może się to zmienić! Otóż Primark negocjuje właśnie otwarcie pierwszych swoich punktów w naszym kraju – donosi „Puls Biznesu”.

Gdzie może zostać otwarty Primark?

Na chwilę obecną brane są pod uwagę cztery adresy, gdzie może dojść do otwarcia punktu popularnej sieciówki. Zaliczamy do nich Galerię Młociny w Warszawie i lokalizację po jednym z marketów budowlanych w Krakowie. Informacja ta wciąż nie została jednak potwierdzona ze strony Primarka. Powodem prawdopodobnie jest fakt, że sieciówka znajduje się w strukturze notowanej na giełdzie spółki. Taka kolej rzeczy wyklucza komentowanie spekulacji.

Plotki na ten temat pojawiły się już wcześniej. Jak będzie tym razem?

Plotki na temat otwarcia Primarka w Polsce pojawiły się już jakiś czas temu. W 2017 roku powstał na Facebooku fanpage „Otwarcie Primarka w Polsce”, choć jego nazwa nie miała nic wspólnego z prawdą. Jak będzie tym razem? Póki co pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że ta informacja nie okażę się kolejną plotką, która nie będzie miała nic wspólnego z rzeczywistością.

Silną konkurencję ze strony Primarka mogą odczuć inne duże sieci odzieżowe, takie jak H&M oraz polscy producenci.

Wejście Primarka to dobra wiadomość dla klientów, bo to bardzo duży gracz zachodni z atrakcyjną ofertą cenową… Dla nas i innych graczy z branży to sygnał, że musimy jeszcze bardziej starać się o estetykę produktu i właśnie o ceny. Debiutowi w Polsce nie należy się dziwić – przyznaje Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes LPP, cytowany przez „PB”

Nie da się ukryć, że Primark to potężne przedsiębiorstwo odzieżowe, które mogłoby w Polsce nieźle namieszać. Czy w końcu doczekamy się jego otwarcia? Czas pokaże. Póki co nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne informacje w tej sprawie.

Może Cię zainteresować

zamknij