×

7-latka, będąc sama w domu, odtworzyła scenę z ulubionego serialu. Niestety doszło do tragedii

To wydarzenie po raz kolejny pokazuje, jak niebezpieczne może być oglądanie telewizji, zwłaszcza naprawdę nieodpowiednich treści, przez najmłodszych.

Przerażająca zabawa

Wszystko wydarzyło się w indyjskim stanie Karnataka. 7-letnia dziewczynka została w domu jedynie z siostrą. Opiekująca się dziećmi babcia musiała wyjść na jakiś czas, żeby odebrać ze szkoły ich młodszego braciszka. Prarthana postanowiła, że wykorzysta ten czas na zabawę, która z pewnością nie spodobałaby się jej babci i rodzicom…

Inspiracja z…

Dziewczynka uwielbiała oglądać „Nandini” – gatunek thrillera, zawierający elementy fantasy. Chciała odtworzyć „taniec ognia”, który widziała wcześniej w swoim ulubionym serialu. Jej ukochana bohaterka tańczyła w samym środku ognistego kręgu.

Coś poszło nie tak

W celu utworzenia kręgu Prarthana zebrała i ustawiła kartki z zeszytów oraz prześcieradła, które następnie podpaliła. Wtedy zaczęła tańczyć tak, jak w opisanej wcześniej scenie. Niestety, w tym czasie jej ubrania zajęły się ogniem. 7-latka trafiła do szpitala z 70% poparzonego ciała. Prarthana zmarła dzień później.

Dramat, który pokazuje, że to do nas – rodziców, należy filtrowanie tego, jakie treści oglądają nasze dzieci…

Może Cię zainteresować

zamknij