×

Pożar w Paryżu na nagraniach. Anja Rubik opublikowała najbardziej przerażający film

Pożar w Paryżu zaszokował ludzi na całym świecie. Nagrania z katedrą Notre Dame w płomieniach są wstrząsające. Jednym z nich podzieliła się Anja Rubik. Nie zależnie od poglądów i wyznania, wszyscy właśnie straciliśmy jeden z najważniejszych zabytków średniowiecza.

Wsparcie dla Francuzów

Strażacy szybko dostali informację o pożarze i od razu zaczęli walkę o uratowanie katedry. Niestety ognień w Notre Dame siał ogromne spustoszenie. W sieci znalazło się mnóstwo nagrań z tych przerażających chwil. Jednym z nich podzieliła się Anja Rubik, chcąc wyrazić w ten sposób wsparcie dla Paryżan.

Pod postem modelki pojawiło się tysiące komentarzy osób, które są załamane tą ogromną stratą. Wśród nich znalazły się także znane osoby, między innymi Maffashion, Maja Ostaszewska czy Joanna Przetakiewicz.

Pożar w Paryżu

Katedra Notre Dame stanęła w ogniu po godzinie 18. Niestety zniszczeniu uległo 3/4 świątyni, ponieważ pożar udało ugasić się dopiero około 4 nad ranem. Wtedy pojawiły się pierwsze zdjęcia z wnętrza Katedry.

Anja Rubik opublikowała na swoim Instagramie jedno z najsmutniejszych nagrań z tych przerażających godzin. Na nagraniu widzimy moment zawalenia się 97-metrowej iglicy katedry Notre Dame. Wiele osób właśnie wtedy straciło nadzieję, że uda uratować się chociaż najmniejszych fragment gotyckiego zabytku.

Mieliście okazję zobaczyć Notre Dame przed tym strasznym pożarem?

Może Cię zainteresować