×

Julia Wieniawa przeszła test na koronawirusa. Powikłania po nim są dość dotkliwe

Epidemia koronawirusa może dotknąć każdego, nawet osoby ze świata show biznesu. Nie uchroniła się przed nią nawet popularna, polska aktorka, Julia Wieniawa. Ze skutkami koronawirusa zmaga się do dziś.

Powikłania po teście na koronawirusa

Choroba może spotkać każdego. Mając na uwadze ochronę przed potencjalnym zakażeniem, Julia Wieniawa postanowiła wykonać test na obecność koronawirusa. Niestety, pomimo upływu czasu od badania, wciąż nie wróciła do siebie, a jej wygląd jest daleki od idealnego. Aktorka znana m.in. z „Rodzinki.pl” opublikowała na swoim Instastory zdjęcie, które szokuje. Żaden z fanów nie spodziewał się po jednej z najpiękniejszych celebrytek młodego pokolenia, tak przerażającego wyglądu. Mija już tydzień odkąd Julia Wieniawa poddała się badaniu krwi, które miało wykluczyć zakażenie koronawirusem. Wszystko wskazuje na to, że osoba pobierająca krew popełniła błąd, ponieważ na ręce gwiazdy serialu „Zawsze warto” do dziś widoczny jest ogromny wylew podskórny o zielono-brązowym odcieniu. Aktorka jest tym tak załamana, że postanowiła pożalić się fanom. Wyznała, że jest niezadowolona z pracownika, który pobierał jej krew. Pokazała fanom na swoim Instastory rękę z potwornym siniakiem i skomentowała szpetny wygląd słowami:

Super, co?

Z powodu pośpiechu i braku profesjonalizmu medyka, aktorka odczuwa dyskomfort spowodowany przez bolesnego krwiaka. Julia nie ukrywała swojego oburzenia.

Miałam tego nie wrzucać i zostawić to dla siebie… Ale tak wygląda (po tygodniu) moja ręka po pobieraniu krwi przez jakiegoś nieprofesjonalnego faceta z karetki w celu zbadania się na COVID-19. Jestem załamana. Nie mogę ruszać ręką. Czy ktoś z was tak miał? Co robić?

 Aktywność w mediach społecznościowych

W czasie epidemii koronawirusa, aktorka jest aktywna głównie w mediach społecznościowych. Czeka z niecierpliwością na nadejście jesieni, aby powrócić do rywalizacji z innymi zawodnikami 11. edycji „Tańca z gwiazdami”. Niektórzy uważają, że jest nawet faworytką w wyścigu o Kryształową Kulę. Była dziewczyna Antka Królikowskiego realizuje się obecnie przede wszystkim w roli tzw. modowej influencerki. Relacjonuje swoją codzienność i dzieli się przemyśleniami o epidemii i życiu.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować