×

Dotkliwe skutki operacji plastycznej. Celebryta przez 3 miesiące miał erekcję

Dotkliwe skutki operacji plastycznej są bardzo powszechnym zjawiskiem. Przekonał się o tym znany stylista mody, który poddał się operacyjnej korekcie nosa. Niestety po przebudzeniu okazało się, że nie wszystko jest tak jak być powinno…

Droga do ideału

W XXI wieku operacje plastyczne już nikogo nie szokują. Powiększanie biustu, naprawa owalu twarzy, wszczepianie implantów pośladków czy wycinanie żeber są ogólnodostępne i niemal każdy może się im poddać. Zdarza się, że marzenia o idealnej sylwetce czy perfekcyjnie symetrycznej twarzy prowadzą do uzależnienia od operacji. Rekordziści potrafią przejść kilkadziesiąt lub nawet kilkaset zabiegów, aby osiągnąć upragniony efekt.

Najlepszym przykładem tego, jak fatalne skutki może mieć dążenie do piękna jest chorwacki stylista mody. Pochodzący z Zagrzebia, Neven Ciganović wiele lat temu zakochał się w męskich lalkach Bratz. Postawił sobie za cel, że pewnego dnia będzie wyglądał tak jak one.

Chorwat marzył o tym, aby mieć dużą głowę, mały nos, wydatne kości policzkowe i pełne usta. Mężczyźnie udało się osiągnąć upragniony efekt. Choć dziś ma już niemal 50 lat, to wciąż wygląda jak dwudziestolatek. Jego droga to „perfekcyjnego wyglądu” trwała wiele lat. Zaczęła się w 1992 roku od wszczepienia w usta silikonowych wypełniaczy.

dotkliwe skutki operacji plastycznej 3
Instagram

Dotkliwe skutki operacji plastycznej

W późniejszych latach Neven poddawał się kolejnym zabiegom. Przeszedł trzy korekty nosa i wstrzykiwał sobie botoks. Oprócz tego, wszczepiono mu implanty kości policzkowych, szczęki i brody. Wszystko układało się pomyślnie aż do 2017 roku. Wtedy Chorwat przeszedł operację nosa, która miała na celu skorygowanie przegrody. Gdy obudził się po zabiegu okazało się, że od tego momentu jego życie będzie wyglądać zupełnie inaczej. Pacjent miał silną erekcję, która nie chciała ustąpić. Lekarze ustalili, że Ciganović cierpi na tzw. priapizm, czyli niechcianą, długotrwałą i bolesną erekcję oraz utrzymujące się pożądanie seksualne. Aby zlikwidować problem, mężczyzna musiał przejść jeszcze aż trzy kolejne operacje. Jego powrót do normalności trwał trzy miesiące.

Medykom nie udało się ustalić z czego wynikał problem, który pojawił się u Nevena. Przypuszczają jednak, że mógł być efektem zażywanego przez niego suplementu diety. Nieznana substancja prawdopodobnie weszła w interakcję z narkozą, doprowadzając do erekcji. Po powrocie do zdrowia Chorwat zdecydował, że będzie pomagał innym mężczyznom, którzy zmagają się z problemem, którego sam doświadczył. W tym celu założył konto na OnlyFans, na którym pod pseudonimem Rick Vendeta opowiada o tym, jak radził sobie z priapizmem. Dzięki jego wskazówkom inni pacjenci mają szansę odzyskać pewność siebie i nadzieję na pozbycie się dolegliwości.

dotkliwe skutki operacji plastycznej 2
Instagram
dotkliwe skutki operacji plastycznej 4
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij