×

17-latek zmarł przez pocałunek 24-latki! Jego rodzice nie mogą jej wybaczyć

17-latek zmarł przez „malinkę”? Julio Macias Gonzalez podczas rodzinnego obiadu dostał konwulsji. Mimo szybkiej interwencji ratowników medycznych, nastolatka nie udało się uratować. Rodzice chłopaka obwiniają o śmierć syna jego starszą o 7 lat ukochaną. Teraz ostrzegają innych.

17-latek zmarł przez „malinkę”?

17-letni Julio Macias Gonzalez pochodził z Mexico City. Chłopak był szczęśliwie zakochany w 24-latce, z którą spędzał każdą wolną chwilę. Niestety jedno z ich miłosnych uniesień zakończyło się tragedią.

Podczas rodzinnego obiadu, nastolatek nagle źle się poczuł i dostał konwulsji. Jego bliscy wezwali karetkę pogotowia, ale na pomoc było już za późno. Wkrótce po przybyciu ratowników, Julio zmarł. Okazało się, że 17-latek dostał wylewu, który miał wynikać ze specyficznego pocałunku, jakim obdarzyła go 24-letnia dziewczyna. Chodziło o tzw. malinkę.

Dziewczyna podczas pocałunku zrobiła mu malinkę, co spowodowało zakrzep krwi, który dotarł do mózgu chłopca

– donosi The Mirror.

Rodzice 17-latka za jego śmierć obwiniają jego 24-letnią dziewczynę. Uważają, że ze względu na wiek i doświadczenie życiowe powinna zdawać sobie sprawę, że takie miłosne zabawy są niebezpieczne.

Tak naprawdę przypadek Julia był jedną z wyjątkowo rzadko spotykanych reakcji po malince. Skrzep krwi spowodowany siniakiem faktycznie może dotrzeć do mózgu lub serca, ale prawdopodobieństwo jest niezwykle niskie.

Zdj. poglądowe

Zdj. poglądowe

Inny przypadek, kiedy „malinka” wywołała negatywny skutek

W 2011 roku 44-letnia kobieta z Nowej Zelandii po udarze straciła sprawność w lewym ramieniu. Lekarze początkowo nie mogli znaleźć przyczyny. W końcu jednak zauważono na jej szyi wyblakły siniak i postanowiono go zbadać. Okazało się, że doszło do uszkodzenia głównej tętnicy w szyi 44-latki.

Ssanie skóry w tym miejscu spowodowało u kobiety uformowanie się skrzepu krwi, który następnie dotarł do jej serca, powodując udar.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.thesun.co.uk, www.independent.co.uk
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować