×

Ciało kobiety znalezione w hostelu w walizce. To 41-letnia Polka!

Potwierdzono tożsamość zamordowanej Polki, której ciało przez wiele dni znajdowało się w walizce w jednym z londyńskich hosteli. Policji póki co nie udało się ustalić kiedy, ani w jakich okolicznościach nastąpił zgon. Śledczy apelują o udostępnianie wszelkich informacji o tym, czym w ostatnim czasie zajmowała się kobieta.

Przerażająca zbrodnia

Przed kilkoma dniami brytyjski „The Sun” poinformował o tym, że 18 grudnia w Londynie odkryto ciało kobiety ukryte w walizce. Zwłoki znajdowały się w jednym z pokoi hostelu Pay and Sleep w dzielnicy Southall. Natrafił na nie malarz. Odkrycie wyjaśniło, dlaczego przez długi czas mieszkańcy budynku skarżyli się na przeraźliwy odór. Gdy rozpoczęło się śledztwo w sprawie wyjaśnienia okoliczności śmierci Polki, okazało się, że sąsiedzi po raz ostatni widzieli ją żywą 20 listopada. Od tego momentu ślad po niej zaginął. Przeprowadzona sekcja zwłok pomogła potwierdzić, że zmarła to 41-letnia Joanna B. Niestety nadal nie udało się ustalić, jaka była przyczyna jej zgonu. Wiele wskazuje na to, że odpowiedzialny za jej śmierć może być partner kobiety. Mężczyzna zapadł się pod ziemię i nikt nie jest w stanie określić, gdzie obecnie przebywa. Lokatorzy hostelu twierdzą, że nie widzieli go od chwili zaginięcia Joanny.

Potwierdzono tożsamość zamordowanej Polki

Inspektor Wayne Jolley z wydziału kryminalnego Policji Metropolitalnej powiedział, że dla znajomych zmarłej jej śmierć jest szokująca.

Wiadomość o śmierci Joanny bez wątpienia będzie szokiem dla tych, którzy ją znali, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich znaleziono jej ciało.

Policjanci nie wiedzą, co Joanna robiła od momentu, gdy była widziana po raz ostatni do chwili śmierci. W związku z tym, brytyjska policja zaapelowała o pomoc w śledztwie.

Ważne jest, abyśmy mogli porozmawiać z każdym, kto ma informacje o jej ostatnich działaniach. Jeśli wiesz, co robiła, z kim była lub cokolwiek innego – nieważne, jak małe to informacje – skontaktuj się z nami.

Bardzo prawdopodobne, że policja dysponuje podejrzeniami co do okoliczności śmierci, ale nie informuje o tym mediów, aby „zachęcić” potencjalnego mordercę do przypadkowego ujawnienia się. Jest to częsta metoda wykorzystywana przez śledczych. Do tej pory nie zatrzymano jeszcze nikogo w związku ze śmiercią Joanny B. Mieszkańcy hostelu wspominają ją jako serdeczną i miłą osobę.

Osoby posiadające informacje dotyczące sprawy Joanny B. są proszone o kontakt z policją pod numerem 101. W trakcie rozmowy należy podać numer sprawy CAD 4319/18DEC. Istnieje również możliwość anonimowego kontaktu pod numerem: 0800 555 111.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij