×

Ciało kobiety w walizce. Przerażające odkrycie w jednym z popularnych hosteli

Ciało kobiety w walizce zostało odkryte, ponieważ w hostelu od dłuższego czasu unosił się bardzo niemiły odór. Gdy lokatorzy zdecydowali się sprawdzić skąd pochodzi zapach, w jednym z pokoi natknęli się na zwłoki.

Ciało kobiety w walizce

Londyńska policja potwierdziła doniesienia o znalezieniu ciała Polki w walizce. Jak utrzymuje jedna z mieszkanek hostelu, która opowiedziała o zdarzeniu na łamach The Sun, zmarła była piękną kobietą po czterdziestce.

Okazuje się, że przez kilkanaście dni mieszkańcy budynku skarżyli się na przykry zapach. Silny odór był wyczuwalny na korytarzach hostelu. Dopiero, gdy woń przekroczyła granice wytrzymałości człowieka, jeden z pracowników postanowił sprawdzić jej źródło. Wówczas okazało się, że w jednym z pokoi znajduje się walizka o przerażającej zawartości. Wewnątrz bagażu były upchnięte zwłoki kobiety.

The Guardian opublikował relację jednego z mieszkańców hostelu, który znał zmarłą Polkę.

Mieszkała na piętrze. Jeden z pozostałych Polaków powiedział nam, że pojechała na dworzec autobusowy Victoria.

Mieszkańcy lokalu twierdzą, że w ostatnim czasie nie mieli kontaktu z kobietą. Z kolei kilkanaście dni wcześniej jej chłopak „zniknął” w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy to on może odpowiadać za śmierć Polki?

Co było przyczyną zgonu?

Doniesienia o znalezieniu ciała w walizce rodzą domysły na temat możliwości popełnienia morderstwa. Pewna mieszkanka hostelu „Pay and Sleep” w Southall, w którym mieszkała zmarła twierdzi, że Polka miała rozmaite problemy. Od dłuższego czasu zmagała się z alkoholizmem.

Miała trochę problemów z piciem, ale była cudowną kobietą. Myśleliśmy, że wyszła; znaleźli ją wepchniętą do walizki.

Policja potwierdziła, że zwłoki znajdowały się w zamkniętej walizce. Póki co, śmierć kobiety jest traktowana jako niewyjaśniona. Trwa dochodzenie mające na celu zidentyfikowanie kobiety. Na wczoraj była zaplanowana sekcja zwłok. Dzięki niej możliwe będzie ustalenie dokładnej przyczyny śmierci. Na razie nikt nie został aresztowany. Funkcjonariusze nie podali do wiadomości publicznej, czy chłopak Polki jest podejrzany o morderstwo.

Londyn jest niebezpiecznym miastem, w którym regularnie dochodzi do morderstw i ataków terrorystycznych. Na początku roku doszło tam m.in. do krwawego, potrójnego zabójstwa.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Pixabay, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij