×

Na ciele 12-nastolatki z Francji były tajemnicze napisy! Jej zwłoki upchnięto w walizce

Napisy na ciele dwunastolatki z Francji. Policja w Paryżu prowadzi śledztwo ws. śmierci 12-letniej dziewczynki. Zwłoki dziecka znaleziono w walizce. Niektóre z francuskich mediów podają, że były poćwiartowane. Ponadto, miały zostać umieszczone na nich zagadkowe napisy. Co oznaczają? Kto je tam umieścił? Czy to w ogóle prawda?

Zaginięcie dziewczynki we Francji

Przypomnijmy, że zaginięcie 12-latki zgłosiła jej matka po tym, jak dziewczynka nie wróciła ze szkoły. Miało to miejsce 14 października. Wiadomo, że ojciec dziecka, który pracuje jako dozorca, przekazał policji, że na nagraniu z monitoringu widać, jego córeczkę idącą z kobieta w wieku około 20 lat.

Według „New York Post”, w piwnicy tegoż budynku policjanci znaleźli ślady, które mogą świadczyć, że doszło tam do porwania. Niestety poszukiwania dziecka zakończyły się tragicznie. Bezdomny znalazł na tym samym osiedlu zwłoki dziecka upchnięte w walizce. Jak twierdzą francuskie media, 12-latka miała związane ręce i nadgarstki. Co więcej, na jej ciele znaleziono rany cięte. Niektóre doniesienia mówią także o poćwiartowaniu zwłok.

Napisy na ciele dwunastolatki z Francji

Francuska telewizja BFMTV podała też, że ktoś przy pomocy „urządzenia” umieścił na ciele 12-latki cyfry 1 i 0. Jednak źródło, rzekomo z policji, nie sprecyzowało o jakie „urządzenie” chodzi. Funkcjonariusze maja ustalać teraz, co mogą oznaczać te cyfry. Ponadto, na ciele dziewczynki miały znajdować się także tajemnicze napisy.

Wiadomo natomiast, że autopsja wykazała, iż dziecko zmarło w wyniku uduszenia się. Na kolejnych nagraniach monitoringu umieszczonego z zewnątrz budynku widać kobietę niosąca walizkę, w której ukryto ciało dziewczynki. Dziennik „Le Figaro” sugeruje, że zabójstwo dziecka może mieć związek z handlem ludzkimi organami.

BFMTV podaje, że policjanci zatrzymali cztery osoby w związku z tą wstrząsająca sprawą. Jedną z nich jest mężczyzna, który odnalazł walizkę. Na tę chwilę nie podano jednak żadnych szczegółów na temat tego zatrzymania.

Źródła: www.rmf24.pl, wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook.com

Może Cię zainteresować