×

Klient był wściekły, że tak długo czeka na jedzenie. Wyciągnął broń i strzelił do kelnera

Tragedia na obrzeżach Paryża. W jednej z tamtejszych restauracji doszło do strzelaniny. Jeden z kelnerów został postrzelony przez klienta. Mimo długiej reanimacji nie udało się uratować życia 28-latka. Jego zabójca stwierdzi, e postrzelił go, ponieważ zbyt długo czekał na zamówioną kanapkę.

Zabił za kanapkę

Okoliczni mieszkańcy i pracownicy restauracji nie mogą uwierzyć w koszmarne wydarzenia z piątkowego wieczoru. Jeden z klientów czekał na swoje zamówienie. Według świadków był wyraźnie poirytowany czasem przygotowania jego kanapki. W pewnym momencie wyciągnął pistolet i strzelił do kelnera.

Imgur

Życia kelnera nie udało się uratować

Wszyscy świadkowie byli w szoku, jednak służby szybko pojawiły się na miejscu. Mimo to, uzbrojonemu mężczyźnie udało się zbiec z miejsca zbrodni. Sanitariusze podjęli reanimację postrzelonego kelnera, niestety bezskutecznie – 28-leni mężczyzna zmarł w restauracji.

Imgur

W dzielnicy coraz częściej dochodzi do zbrodni

Francuska policja prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa. Jednak mieszkańcy dzielnicy Noisy-le-Grand nadal nie mogą uwierzyć, że mężczyzna był w stanie zabić, ponieważ zbyt długo czekał na kanapkę. Jednocześnie podkreślają, że w ich okolicy coraz częściej dochodzi do zbrodni. Tym czasem policja zbyt późno reaguje na wszelkie zgłoszenia.

Może Cię zainteresować

zamknij