×

Poruszający apel księżnej Kate. „To niezwykle trudny czas dla nas wszystkich”

Poruszający apel księżnej Kate, która zabrała głos w bardzo ważnej sprawie. Jednak zachwyt wzbudziła nie tylko tym, co mówiła, ale i jak wyglądała. Księżna nie ma oporów, by pokazywać się bez profesjonalnego makijażu i w bardzo naturalnym wydaniu.

Poruszający apel księżnej Kate

Meghan Markle nie jest ulubienicą królewskiej rodziny. Ale za to Kate Middleton dla wielu stanowi wzór cnót. Idealna mama, idealna żona, a do tego ikona stylu. Magazyn Time umieścił ją w czołówce najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Dlatego tak ważne jest, by księżna zajmowała stanowisko w istotnych sprawach, właśnie takich, jak ta.

Z okazji nadchodzącego Tygodnia Zdrowia Psychicznego Dzieci w Wielkiej Brytanii Kate Middleton zwróciła uwagę na bardzo ważny problem. Przypomniała rodzicom i opiekunom dzieci, jak istotne jest to, by i oni zadbali o swoje zdrowie psychiczne szczególnie teraz, w trudnych czasach pandemii.

Tegoroczny Tydzień Zdrowia Psychicznego Dzieci polega na wyrażaniu siebie, odnajdywaniu kreatywnych sposobów dzielenia się swoimi przemyśleniami, pomysłami i uczuciami. Czy to poprzez fotografię, sztukę, dramat, muzykę czy poezję – to znalezienie tych rzeczy sprawia, że czujemy się dobrze

– mówi Kate na nagraniu, umieszczonym na oficjalnym koncie Pałacu Kensington na Instagramie.

I chociaż jest to Tydzień Zdrowia Psychicznego Dzieci, nigdy nie było ważniejszego czasu na rozmowę o dobrostanie rodziców i ich zdrowiu psychicznym. W zeszłym roku wielu z was mówiło mi, że ma trudności z ustaleniem priorytetów. Jest to niezwykle trudny czas dla nas wszystkich, więc proszę, zadbajcie też o siebie. Znajdźcie sposoby na podzielenie się swoimi przemyśleniami i uczuciami lub znajdźcie kogoś, z kim możecie porozmawiać, ponieważ naprawdę musimy być najlepszymi wersjami siebie dla dzieci, którymi się opiekujemy

– apeluje księżna.

Szczęśliwy rodzic to szczęśliwe dziecko – często o tym zapominamy. Pandemia to kolejna bardzo ciężka próba również w Polsce, gdzie koronawirus pośrednio rujnuje zdrowie psychiczne dorosłych i dzieci.

Internauci zachwycają się księżną

Jedna z najczęściej fotografowanych kobiet na świecie – ten tytuł zobowiązuje. Jednak księżna nie wstydzi się pokazać bez perfekcyjnego makijażu i eleganckiej stylizacji.

Nagranie z okazji Tygodnia Zdrowia Psychicznego Dzieci powstało podczas… joggingu. Księżna wystąpiła w bardzo delikatnym makijażu, pikowanej kurtce i w wielkiej czapce z puszystym pomponem. W tym wydaniu z pewnością ma większe szanse na to, by trafić do świadomości odbiorców zamieszczonego na Instagramie apelu.

O tym, że księżna wzbudziła zachwyt internautów nie tylko tym, co mówi, ale i tym, jak wygląda, świadczą zamieszczone pod postem komentarze. Internauci piszą:

To tak ważna wiadomość. Dziękuję za twoją służbę i troskę. Potrzebowałam to dzisiaj usłyszeć

Świetna wiadomość, dziękujemy za udostępnienie! Wspaniale jest widzieć księżną w tak swobodnym otoczeniu

Książę William wybrał właściwą kobietę za żonę.

Źródła: www.plotek.pl, gwiazdy.wp.pl, Instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować