×

Polska święta opisała koniec świata. Ma go poprzedzić widok krzyża na niebie

Zwolennicy wszelakich teorii spiskowych mają się lepiej niż kiedykolwiek. Zwłaszcza ci, którzy wieszczą rychły koniec świata. Wszystko dlatego, że według wielu jasnowidzów ma on nastąpić w najbliższym czasie. Do grona tych proroków, którzy przepowiadają rychły koniec zaliczają się ci współcześni, jak i ci żyjący przed wielu laty. Należą do nich między innymi Nostradamus, ojciec Klimuszko. Według niektórych interpretatorów, do tego grona dołączyła również święta Faustyna Kowalska.

Polska święta opisała koniec świata
Wikipedia

Polska święta opisała koniec świata

Polska siostra zakonna w ciągu swojego życia doświadczała licznych objawień. To jej zawdzięczamy obraz Jezusa Miłosiernego. Swoje wizje Faustyna spisała w „Dzienniczku”. Znajdziemy w nim między innymi dokładnie spisane wypowiedzi Jezusa, które zbawiciel skierował do świętej. Według zajmujących się analizą jej tekstów szczególną wagę mają słowa:

Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie

Oczywiście dla osób niewierzących, te słowa to czysta głupota. Ale według doniesień portalu nczas.com, powyższy cytat ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Polska święta opisała koniec świata
YouTube

Asteroida w kształcie krzyża

Okazuje się, że jedna z asteroid może spełniać wymagania przepowiedni. Obiekt nazwany 2014 OL 339 jest znany od 6 lat i niektórzy uważają go za drugi księżyc Ziemi.

Według zdjęć NASA asteroida zmieniła już kształt z pierwotnie kulistego na podłużny. Według niektórych osób wieszczących koniec świata, teraz na asteroidzie zaczynają formować się ramiona, czyli z kuli zaczyna przeistaczać się w krzyż. Co wtedy sanie się według świętej Faustyny? W dalszej części „Dzienniczka” czytamy:

Z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym

Biorąc pod uwagę ile „końców świata” przeżył już każdy z nas, ciężko uwierzyć w te teorie. Ale może tym razem coś w niej jest?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Wikipedia, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij