×

Polscy youtuberzy weszli do klatki z lwami. „Zobaczymy jak te lewki żyją”

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby pogłaskać lwa? Gwiazdy polskiego YouTube’a postanowiły spełnić to marzenie. Umożliwił im to Kamil z In Travel. „My lecimy do Lwów” – mówi Marta z kanału Murcix i nie ma na myśli wizyty w ZOO, a złożenie znacznie bardziej prywatnej wizyty. Polscy youtuberzy weszli do klatki z lwami!

Friz jak zawsze z rozmachem

Friz, czyli 24-letni Karol Wiśniewski, to obecnie najpopularniejszy youtuber w Polsce. Nic dziwnego – chłopak naprawdę potrafi zaskakiwać, a wszystko co robi w social mediach, robi z prawdziwym rozmachem. Niech Was nie zmyli jego młody wiek. Friz wie, co piszczy w influencerskiej trawie, bo w branży działa już od… 10 lat.

Zaczynał dość skromnie: od krótkich filmików z trikami na rolkach. Dziś swoją działalność zmienił w biznes, dzięki któremu zarabia krocie. Jego kanał na YouTubie śledzi ponad 4 mln osób! W ubiegłym roku 24-latek zarobił… ponad 10 mln złotych.

A skoro mowa o pieniądzach, niedawno pisaliśmy o najdroższym filmie na polskim YouTubie. Jak można się domyślać, stoi za nim właśnie Friz. Wtedy Karol zdecydował się na sesję pod wodą. Tym razem wraz z innymi youtuberami, poszedł o krok dalej…

Polscy youtuberzy weszli do klatki z lwami

Kiedy Karol Wiśniewski wpada na pomysł, by stworzyć nowe zdjęcie lub wideo, nie rezygnuje z niego niezależnie od kosztów. Ale tym razem można było stracić znacznie więcej, niż pieniądze.

Kilkoro polskich youtuberów, w tym Friz, Murcix, Nowciax i Tromba weszli do klatki z lwami. Wszystko uwiecznili oczywiście na nagraniach, które trafiły do serwisu YouTube. Może brak na nich jakichś głębszych refleksji na temat spotkania z królem zwierząt i światem dzikiej przyrody, ale powstały za to wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia.

Trzeba przyznać, że lwy swoją urodą potrafią przyćmiewać nawet z drugiego planu.

Na pewno wielu fanów polskich youtuberów chciałoby mieć takie zdjęcia w swojej kolekcji! Na nagraniu widać, że zwierzęta zachowywały się jak duże koty. Jednak Friz i Murcix otwarcie przyznają, że czuli strach, zwłaszcza, gdy lew patrzył im prosto w oczy i próbował kąsać.

Źródła:
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij