×

Zaatakował nauczycielkę, bo poprosiła jego córkę o założenie maseczki

YouTuber zaatakował nauczycielkę. „Kobieto, jak ci mąż dobrze nie robi to kup se wibrator!” – takie słowa skierował do nauczycielki, realizując transmisję na żywo spod szkoły. Mężczyzna uważa, że jego córka jest nękana psychicznie, bo oczekuje się od niej zakładania maseczki.

Specjalista od teorii spiskowych

Jak zyskać subskrybentów dzięki pandemii? YouTuber Baca stara się to zrobić, szerząc różne teorie spiskowe. Kiedyś tworzył vlogi o tematyce kulinarnej, teraz stał się „specjalistą” od tematów związanych ze zdrowiem. Chociaż od wielu miesięcy ludzie cierpią i umierają, zdaniem tego youtubera pandemii koronawirusa nie ma. Baca nazywa ją „plandemią”, neguje szczepionki i krytykuje obowiązek noszenia maseczek ochronnych. Kilka miesięcy temu zrobiło się o nim głośno, ponieważ próbował wejść do szpitali tymczasowych: w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz na lotnisku w Pyrzowicach. A w związku z tym, że go po prostu wyproszono i nie próbowano z nim dyskutować, Baca stwierdził, że to ostateczny dowód, iż koronawirus nie istnieje.

Nie brak internautów, którzy podzielają kontrowersyjne poglądy twórcy z telewizji internetowej Hopsaa Saa TV. Dlatego zainteresowanie kanałem rośnie, a Baca prosi odbiorców o wpłacanie funduszy.

YouTuber zaatakował nauczycielkę

Tym razem Baca nie odwiedził szpitali, poszedł natomiast pod Szkołę Podstawową nr 21 w Chorzowie, w której uczy się jego córka. Stamtąd prowadził transmisję, którą obejrzało 245 tys. osób. Celem transmisji było zaatakowanie i ośmieszenie nauczycielki, która wymaga od uczniów noszenia maseczki. A ponieważ córka youtubera maseczki nie zakłada, Baca uważa, że jest z tego powodu nękana psychicznie.

Jadę na policję zgłosić zawiadomienie o nękanie

– poinformował youtuber. Jak twierdzi, informował nauczycielkę i dyrekcję, że jego córka jest zwolniona z obowiązku noszenia maseczki.

Mimo tego w dniu dzisiejszym postanowiłaś zamknąć ją w klasie jak szczura i nie pozwoliłaś jej wyjść na przerwę, bo nie ma maseczki. To nie wszystko. Powiedziałaś jej, że na wycieczkę nie pojedzie i zaświadczenie od lekarza jej nie pomoże, że nie musi nosić maseczki, dlatego że ty postanowiłaś, że tego dziecka nie weźmiesz wycieczkę

– mówił wzburzony.

Potem było jeszcze gorzej. YouTuber nazwał pedagog faszystką i zaatakował nauczycielkę w prostacki sposób.

Kobieto, jak ci mąż dobrze nie robi to kup se wibrator! (…) Ty kobietą chyba nawet nie jesteś (…) Próbujecie zrobić z mojego dziecka jakiegoś świra. Nie pozwolę na to. Ja jestem rodzicem. Żadne państwo, żaden ministerek i żadna Barbara nie będzie mi wychowywać mojego dziecka! Jeśli chcecie sobie wychowywać to sobie te dzieci zróbcie, a od moich wara!

– wydzierał się.

Co ciekawe, mężczyzna uważa, że jego córka jest „rozchwiana psychicznie” z winy nauczycielki…

Fotografie:

Może Cię zainteresować