×

Ile kosztował pierścionek zaręczynowy Wersow? Friz wybrał bardzo drogi model

Ile kosztował pierścionek zaręczynowy Wersow? Cena zwala z nóg. Ale nic dziwnego – Friz postawił na model od znanej marki Tiffany&Co. Ten pierścionek to prawdziwe arcydzieło!

Głośne zaręczyny

Ta wiadomość zelektryzowała fanów Ekipy Friza. Powtarzane wcześniej plotki w końcu się potwierdziły. Friz oświadczył się Wersow!

Karol „Friz” Wiśniewski i Weronika „Wersow” Sowa wybrali się do Grecji, by tam świętować trzecią rocznicę związku. To właśnie podczas tego romantycznego wypadu, na palcu influencerki pojawił się zaręczynowy pierścionek.

Chociaż początkowo para nie informowała internautów o zaręczynach, ostatecznie Wersow zaprezentowała pierścionek z brylantem na zdjęciach z wakacji. Serię zdjęć opisała lakonicznie:

Z Narzeczonym

I wszystko stało się jasne. Fani Ekipy oszaleli z radości. Influencerka i youtuber są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim Internecie. Wiadomość o tym, że Wersow powiedziała „tak”, wywołała prawdziwą sensację.

Ile kosztował pierścionek zaręczynowy Wersow?

Friza i Wersow połączyła miłość, a także smykałka do interesów. Ekipa youtuberów wie, jak zarabiać pieniądze. Dlatego zainteresowanie wzbudziły nie tylko same zaręczyny, lecz także pierścionek, który znalazł się na palcu Wersow. Od razu było widać, że ukochany youtuberki nie żałował pieniędzy.

Jak donosi Plotek, Weronika otrzymała kultowy pierścionek, który pochodzi od Tiffany’ego.

Posiada sześciozębowe ustawienie, które pozwala brylantowemu diamentowi unosić się nad 18-karatowym żółtym złotem

– opisuje portal.

Na stronie jubilera można znaleźć ten model w kilku wariantach cenowych. Najdroższy z nich to wydatek rzędu 36 100 dolarów, co po przeliczeniu odpowiada wartości 137 387 złotych. Cena zwala z nóg, ale pierścionek jest uważany za najlepszy jakościowo model w branży jubilerskiej. Na stronie jubilera można znaleźć następujący opis:

Wprowadzone w 1886 roku ustawienie Tiffany podnosi okrągły, błyszczący diament nad opaską sześcioma zębami, maksymalizując blask kamienia. Definiując pierścionek zaręczynowy, jak znamy go dzisiaj, innowacyjny typu Solitaire ma potrójnie doskonały krój – najwyższy stopień w branży.

Na pierścionek od Tiffany’ego decydują się największe zagraniczne gwiazdy.

Na razie nie wiadomo, kiedy ulubiona para youtuberów powie sobie „tak”, ale z całą pewnością możemy już stwierdzić, że ten ślub będzie wydarzeniem roku.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować