×

Chciał oświadczyć się ukochanej na jachcie. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Ten zakochany mężczyzna zaplanował oświadczyny rodem z romantycznego filmu. Jednak to, co wydarzyło się później, zmusiło go do ponowienia swojej małżeńskiej propozycji. Co takiego stało się na łodzi tamtego dnia? Nagranie szybko stało się hitem Internetu.

Romantyczny plan

Zaręczyny to wydarzenie, które na zawsze pozostaje w pamięci zakochanych. Zwykle cała organizacja tego dnia spoczywa na barkach przyszłego pana młodego. Musi wybrać odpowiedni pierścionek, ustalić miejsce i ułożyć odpowiednią przemowę. Gdy wszystko jest przygotowane, pozostaje tylko klęknąć przed ukochaną i prosić ją o rękę.

Scott Clyne zaplanował romantyczne oświadczyny w pięknej scenerii na łodzi pośród fal oceanu. Rozsypane płatki róż i uśmiechnięte twarze bliskich – to musiało się udać. Scott klęknął przed wybranką i sięgnął do kieszeni, aby wydostać pudełeczko ze ślicznym pierścionkiem…

Jednak w tym samym momencie dosłownie na sekundę stracił równowagę. Pudełeczko wypadło za burtę i zniknęło w falach oceanu.

Facebook

Facebook

Pechowe zaręczyny

Scott błyskawicznie wskoczył do wody w poszukiwaniu drogocennej zguby. Po chwili zwycięsko wynurzył się z głębi z odnalezionym pierścionkiem. Bliscy pomogli mu dostać się na łódkę i mężczyzna podjął kolejną próbę oświadczyn. Zszokowana, jednak rozbawiona całą sytuacją narzeczona Suzie mogła dać tylko jedną odpowiedz – „tak”. Całe zajście na łodzi nagrali przyjaciele pary.

TikTok

TikTok

Przyszły pan młody udostępnił wideo zawierające pechowe zaręczyny. Film szybko stał się viralem w sieci. W przeciągu kilku dni obejrzało go ponad 8 milionów widzów.

@smclyne #boatfail #proposal #fail #proposalgonewrong #funny #engagement #fyp#shesaidyes ♬ Drop It Like It's Hot – Snoop Dogg

Bez wątpienia para na długo zapamięta ten szczególny dzień.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować