×

Oświadczył się na stadionie pełnym ludzi. Gdy ona zobaczyła pierścionek, dała mu w twarz!

Pewien kibic baseballa zdobył się na wyznanie miłości i oświadczył się na stadionie pełnym ludzi. Uklęknął przed ukochaną i ofiarował jej „pierścionek zaręczynowy”. Cudzysłów nie jest tutaj przypadkowy, bowiem szybko okazało się, że był to tylko i wyłącznie (nie)śmieszny żart. Problem w tym, że dziewczyna wcale nie podzieliła poczucia humoru mężczyzny, a wręcz przeciwnie… Nie pozostała mu natomiast dłużna. Co wydarzyło się później, zobaczysz na wideo z niecodziennych oświadczyn.

Oświadczył się na stadionie pełnym kibiców.

Oświadczyny to piękny moment w życiu kochającej się pary, pod warunkiem, że są szczere i prawdziwe. Czy tym razem było równie bajecznie i wyjątkowo? Tak się przynajmniej zapowiadało, bowiem zdarzenie miało miejsce podczas meczu amerykańskiej ligi baseballu MLB pomiędzy Toronto Blue Jays, a Boston Red Sox.

W trakcie trwania rozgrywek jeden z kibiców ucałował swoją ukochaną, przyklęknął na jedno kolano, po czym sięgnął do kieszeni i wyjął z niej pudełeczko. Po otwarciu okazało się, że zamiast pierścionka zaręczynowego podarował dziewczynie… lizaka. Wtedy już nikt nie miał wątpliwości, że to tylko żart, a nie prawdziwa prośba o rękę.

Oświadczył się na stadionie
TikTok

Partnerka nie pozostała mu dłużna

O ile żart z lizakiem w pudełeczku zamiast pierścionka zaręczynowego bawił mężczyznę, o tyle jego wybrankę już niekoniecznie, zwłaszcza, że zrobił to przy tak dużej publiczności. Rozwścieczona dziewczyna postanowiła nie pozostawać mu dłużną i na oczach wszystkich spoliczkowała chłopaka. Nie szczędziła również pod jego adresem niewybrednych słów. Dziwisz się jej?

Swoją drogą jakbyś zareagowała na miejscu kobiety? Bawiłby Cię tego typu żart czy niekoniecznie?

Nagranie trafiło do sieci

Oprócz tego, że nietypowe oświadczyny z finałem w postaci „liścia” i wyzwisk widziało wielu kibiców, dziś może zobaczyć je również wielu internautów. Nagranie z tego momentu trafiło bowiem do sieci i cieszy się bardzo dużą popularnością. Ewidentnie nie wygląda to na ustawkę.

Źródła: sport.interia.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij