×

7-latka w gronie najlepiej zarabiających youtuberów. „Forbes” podał jej przychód

7-latka w gronie najlepiej zarabiających youtuberów. To nie żart! Amerykański „Forbes” opublikował listę youtuberów, którzy w minionym roku zarobili najwięcej. Wśród nic znalazła się zaledwie 7-letnia dziewczynka, która dzięki swojej działalności w siedzi tylko w ubiegłym roku zarobiła miliony. Mowa o dziewczynce imieniem Nastya.

7-latka w gronie najlepiej zarabiających youtuberów
YouTube

Popularność treści dla najmłodszych

Żyjemy w czasach, gdzie treści przeznaczone dla najmłodszych cieszą się bardzo dużą popularnością. Wystarczy spojrzeć na dziecięcą piosenkę „Baby shark”, która jako pierwsza w wieloletniej historii YouTube’a zgromadziła ponad 10 miliardów wyświetleń. Istnieje więc bardzo duże prawdopodobieństwo, że już ją słyszałeś.

Skąd taka duża popularność treści dla najmłodszych? Wynika to zapewne z faktu, że coraz młodsze dzieci są dopuszczane do Internetu. Ba, wielu maluchów już dziś nie wyobraża sobie życia bez sieci, co niewątpliwie jest bolączką dzisiejszego świata, a zarazem podbija wyświetlenia treści dla dzieci i jest szansą dla najmłodszych twórców. Wśród nich są tacy, którzy dorobili się na tym fortuny.

7-latka w gronie najlepiej zarabiających youtuberów
YouTube

Amerykański „Forbes” opublikował listę najlepiej zarabiających youtuberów w 2021 roku. 7-latka w gronie najlepiej zarabiających youtuberów

Kiedyś praktycznie niemożliwe było, żeby kilkuletnie dziecko zarabiało pieniądze, które nawet nie śniły się dorosłym ludziom. Dziś, kiedy mamy dostęp do Internetu, a zwłaszcza mediów społecznościowych, gdzie jest pełno youtuberów, instagramerów, czy tiktokerów, takie historie się zdarzają. Niektórzy, i to bez względu na wiek, potrafią zbić na tym ogromne kokosy!

Amerykański „Forbes” opublikował ostatnio listę najlepiej zarabiających youtuberów w 2021 roku i ich szacunkowe przychodu. Pierwsze miejsce zajął 23-letni youtuber MrBeast, który w minionym roku dzięki YouTube zainkasował 54 miliony dolarów. Na szczególną uwagę zasługuje pozycja numer 7. Ta lokata należy bowiem do 7-letniej Nastayi, która z pomocą rodziców tworzy rozrywkowe filmy, a także piosenki dla rówieśników.

„Fobres” oszacował jej przychód za miniony rok na kwotę 28 milionów dolarów, czyli ponad 100 milionów złotych. Kanał dziewczynki śledzi 86 mln subskrybentów.

YouTube

Co więcej, 7-latka nie była jedynym maluchem w pierwszej dziesiątce „Forbsa”. Tuż za nią, 8. miejsce zajął 10-letni Ryan Kaji, którego przychód wyniósł 27 milionów dolarów.

A Ty co robiłeś w wieku 7 lat?

Niedawno pisaliśmy również o najlepiej zarabiającej TikTokerce, która ma zaledwie 17 lat. Ta kwota zwala z nóg! Wiele osób może o takich pieniądzach tylko pomarzyć.

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij