×

Najlepiej zarabiająca TikTokerka ma zaledwie 17 lat. Ta kwota zwala z nóg!

Ile dostaje najlepiej zarabiająca TikTokerka? Fortunę to mało powiedziane! Jakby tego było mało, ma zaledwie 17 lat, a już dorobiła się grubych milionów dolarów. Informacje o szacunkowych przychodach nastolatki opublikował Forbes.

@charlidamelio dc @𝐇 𝐈 𝐌 ♬ seeing triple edit – kendall <3

Najlepiej zarabiająca tiktokerka

XXI w. rządzi się swoimi prawami. Nie trzeba mieć wykształcenia, aby zarabiać ogromne pieniądze. Wystarczy mieć pomysł, który w połączeniu z możliwościami, jakie daje Internet i media społecznościowe, może przynieść ogromne zyski i to bez względu na wiek. Od blisko roku liderem w tej kwestii jest TikTok, który stworzył wielu nowych milionerów.

Najlepszym tego dowodem jest Charli D’Amelio, która wraz ze swoją siostrą Dixie zostały najlepiej zarabiającymi TikTokerkami 2021 roku. O jakich pieniądzach mowa? Lepiej usiądź, zanim poznasz kwotę, bowiem te sumy zwalają z nóg. Informacje o szacunkowych przychodach najpopularniejszych tiktokowych influencerów oraz influencerek w 2021 roku opublikował Forbes, prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej.

Pierwsze miejsce w rankingu Forbsa zajęła Charli D’Amelio z kwotą… 17,5 miliona dolarów (to prawie 70 mln zł!). Gwiazdę TikToka na serwisie obserwuje 133,4 miliona internautów. TikTokera rozgłos zyskała dzięki oryginalnym choreografiom jej własnego autorstwa. Dodajmy, że Charli była pierwszym twórcą, który osiągnął 50 milionów obserwujących.

Drugie miejsce zajmuje… jej siostra Dixie, która zarobiła 10 milionów dolarów. Trzeba przyznać, że dziewczyny wiedzą, jak zarabiać „duże” pieniądze, bowiem kwoty są astronomiczne. Rok wcześniej siostry zarobiły „zaledwie” 7 milionów dolarów.

@charlidamelio♬ u right x need to know DJ Lilli – Lilli

Skąd tak ogromne pieniądze?

Szacuje się, że nawet połowa zarobków może pochodzić z kontraktów i współprac z firmami. Publikacja zaledwie jednego filmu sponsorowanego na tak popularnym profilu może generować od 100 000 do nawet 250 000 dolarów przychodu, co w przeliczeniu daje milion złotych!

Warto dodać, że w minionym roku stawki te były dwa razy wyższe niż jeszcze w 2020 roku i wiele wskazuje na to, że obecny, 2022 rok, będzie jeszcze bardziej dochodowy dla influencerów. Wszystko dlatego, że TikTok coraz bardziej rozpycha się w świecie mediów społecznościowych.

@charlidamelio happy birthday @sophiabirlembitch ♬ Bills, Bills, Bills – Destiny’s Child

Jak prezentuje się czołówka najlepiej zarabiających influencerów na serwisie TikTok?

Zerknijcie poniżej:

  1. Charli D’Amelio – 17,5 miliona dolarów
  2. Dixie D’Amelio – 10 milionów dolarów
  3. Addison Rae – 8,5 miliona dolarów
  4. Bella Poarch i Josh Richards (remis) – 5 milionów dolarów
  5. Kris Collins i Avani Gregg (remis) – 4,75 milion

A Ty już korzystasz z TikToka?

Źródła: www.tiktok.com, apynews.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), TikTok, Forbes

Może Cię zainteresować

zamknij