×

Mama zamordowanej Kristiny ma ostatnią prośbę. Chodzi o pogrzeb jej 10-letniej córki

Wszyscy są przerażeni sprawą brutalnego morderstwa 10-latki z Dolnego Śląska. Pogrzeb Kristiny z Mrowin odbędzie się w sobotę i z pewnością pojawi się na nim bardzo dużo osób. Mama zamordowanej dziewczynki ma specjalną prośbę do wszystkich, którzy zamierzają uczestniczyć w ceremonii ostatniego pożegnania.

Pogrzeb Kristiny z Mrowin

Informację o dacie i miejscu pogrzebu dziewczynki opublikował Żarowski Urząd Gminy. Ceremonia ostatniego pożegnania odbędzie się w sobotę 22 czerwca o godzinie 10 na cmentarzu komunalnym w Żarowie.

msza w intencji kristiny z mrowin
Imgur

Mama dziewczynki prosi o uszanowanie prywatności ceremonii

Razem z informacją o ostatnim pożegnaniu, na stronie pojawił się poruszający apel mamy Kristiny:

Na prośbę mamy dziewczynki zwracamy się do wszystkich, którzy będą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu dziecka, aby na pogrzeb nie przychodzić ubranym w czarnych kolorach. Prosimy, aby przyjść ubranym w kolorach białym i niebieskim. W ulubionych kolorach zmarłej dziewczynki. Prosimy również, aby zabrać ze sobą białe kwiaty

Bliscy 10-letniej Kristiny proszą również, by wszyscy uszanowali prywatność ceremonii:

Zwracamy się również z prośbą do przedstawicieli mediów oraz do osób zamierzających uczestniczyć w pożegnaniu Kristiny o uszanowanie uczuć i prywatności rodziny oraz o powstrzymanie się od jakiegokolwiek fotografowania, filmowania czy transmitowania online uroczystości pogrzebowej

miejsce zabójstwa 10-letniej Kristiny
Imgur

Wiele osób chce pożegnać Kristinę

To pewne, że w ostatnim pożegnaniu dziewczynki weźmie udział wiele osób. Sprawa brutalnego zabójstwa 10-latki wstrząsnęła całą Polską. Podejrzany o jej zabójstwo, 22-letni Jakub A. przyznał się do winy i przebywa w areszcie tymczasowym. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu dożywocie.

Może Cię zainteresować