×

Lewandowski zamieścił na Instagramie zdjęcie z Nawałką. Podpis świadczy o jego klasie

Kurz po mundialu jeszcze nie opadł i w powietrzu cały czas czuć emocje związane z grą naszych piłkarzy. Nie do końca spisali się tak, jak oczekiwali tego Polacy, ale oni sami mówią, że czują się rozczarowani i następnym razem zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zwyciężyć.

Za porażkę „orłów” nie dostaje się tylko kapitanowi, ale i trenerowi, Adamowi Nawałce. W końcu to pod jego skrzydłami, piłkarzom nie udało się to o czym wszyscy marzyli. Robert Lewandowski w pewien sposób na pewno czuł się bardziej złączony z trenerem niż reszta jego kolegów z szatni. Być może z tego powodu na Instagramie zamieścił wzruszające podziękowania dla trenera, który kończy swoją przygodę z polską reprezentacją.

Lewandowski dziękuje

Trenerze, współpraca z Panem i całym sztabem to byl zaszczyt. Zaanagażowanie i pasja z jaką Pan pracowal budziły nasz podziw.
Za wszystkie lata wspólnej pracy, za piękne chwile, za wspaniałe zwycięstwa. Za ten wyjątkowy czas dla polskiej piłki nożnej.
Wraz z całą drużyną – DZIĘKUJĘ!

Nie tylko on

Podobny gest w stronę Adama Nawałki wykonał Sławomir Peszko, Grzegorz Krychowiak i Michał Pazdan oraz świeżo upieczony tata, Wojciech Szczęsny. Ten ostatni także na Instagramie dodał zdjęcie, wyrażające wdzięczność i szacunek.

Trenerze dziękuję bardzo za wszystko

Trzeba przyznać, że zachowali się… na medal ?

Polecane

Może Cię zainteresować