×

Jechał przez Warszawę. Nagle na tyle autobusu zobaczył dwóch mężczyzn

Dwóch mężczyzn wpadło na niecodzienny pomysł. Postanowili przejechać się miejskim autobusem bez wchodzenia do środka. Wskoczyli na zderzak i trzymali się klapy silnika. Wszystko zarejestrował jeden z warszawskich kierowców.

Ludzka głupota

Zdarzenie miało miejsce w godzinach wieczornych w ubiegłą niedzielę tj. 17 lutego. To wtedy dwóch mężczyzn postanowiło pojechać na gapę autobusem linii 111 z centrum Warszawy w kierunku Gocławia. Zrobili to jednak w niekonwencjonalny sposób.

Niebezpieczny pomysł

„Pasażerowie” wskoczyli na tylni zderzak autobusu i przejechali spory odcinek trasy, trzymając się jedynie klapy silnika. To szczyt bezmyślności i brawury, która mogła doprowadzić do tragedii.

Wszystko zarejestrował jeden z kierowców

Pewnie nigdy nie dowiedzielibyśmy się o całym zajściu, gdyby nie nagranie pana Krzysztofa. Kierowca jechał samochodem za „amatorami kaskaderki”, a później zgodził się na opublikowanie filmiku w Internecie.

Reakcja internautów

Na szczęście występek mężczyzn nie zakończył się dramatycznie, ale w mediach społecznościowych zawrzało. Nagranie obejrzano już prawie 20 tys. razy, a internauci są oburzeni.

Ciekawe kogo wina by była, gdyby spadli i zabił ich samochód jadący za autobusem. Pewnie samochodu, ponieważ nie dostosował prędkości i odległości od autobusu do panujących warunków na drodze

Co za gamonie!

Debile roku 2019

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej

Z tego co wiadomo, nikt nie zatrzymał mężczyzn i nie zostali oni ukarani za swoje bezmyślne zachowanie

Może Cię zainteresować