×

Prosiła męża, aby podał jej hasło do telefonu. Gdy odmówił, oblała go benzyną i podpaliła

Jak straszne w skutkach może okazać się denerwowanie kobiety, przekonał się pewien Indonezyjczyk. Mieszkaniec prowincji Nusa Tenggara spłonął po kłótni z żoną.

View post on imgur.com

To miał być zwykły dzień

26-letni Purnama naprawiał dachówki na swoim rodzinnym domu. W pewnym momencie jego żona, Ilham Cahyani przyszła do niego, żądając podania hasła do jego telefonu. Mężczyzna odmówił i wtedy zaczęło się piekło, dosłowne piekło.

View post on imgur.com

Przebieg wydarzeń

Według szefa policji, między małżonkami wywiązała się kłótnia. Purnama zszedł z dachu i uderzył żonę. Cahyani złapała za puszkę benzyny i wylała łatwopalny płyn na męża. Następnie podpaliła go zapalniczką.

View post on imgur.com

Sąsiad próbował ratować Purnamę

Świadek całego zdarzenia o imieniu Oji powiedział dziennikarzom, że zauważył płomienie w okolicach domu małżonków. Szybko więc przybiegł do nich i pomógł ugasić ogień.

View post on imgur.com

Na ratunek było za późno

Mężczyznę przewieziono do szpitala. Tam niestety po dwóch dniach zmarł z powodu doznania ciężkich oparzeń. Pomimo najlepszych starań lekarzy, nie udało się go uratować.

View post on imgur.com

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia

Cahyani została zatrzymana i podobno pozostaje w areszcie w miejscowej komendzie. Jednak nie jest jasne, czy została oskarżona o spalenie męża żywcem.

Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Polecane

Może Cię zainteresować