×

14-latek pobity w centrum Białegostoku. Policja udostępnia wizerunek napastnika

Pobicie 14-latka w Białymstoku miało miejsce przed samym Marszem Równości w ostatnią sobotę. Policja prosi o pomoc w identyfikacji potencjalnego napastnika i udostępnia wizerunek z nagrania. Szukają także trzech innych mężczyzn.

Pobicie 14-latka w Białymstoku

Do pobicia nastolatka doszło w sobotę 20 lipca około 14, przy Placu Uniwersyteckim w Białymstoku. Właśnie z tego miejsca ruszył pierwszy Marsz Równości w Białymstoku, który został zakłócony przez pseudokibiców i osoby związane ze skrajnie prawicowymi organizacjami.

Śledczy ustalają, kim jest mężczyzna, odpowiedzialny za pobicie 14-latka w Białymstoku

Teraz kryminalni z białostockiej policji próbują ustalić tożsamość mężczyzny, podejrzewanego o dotkliwe pobicie 14-latka. Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny. Każdy, kto chce przekazać informację na jego temat, jest proszony o kontakt pod numerem tel. 85 670 34 20 albo z numerem alarmowym 112.

Poszukują także mężczyzn odpowiedzialnych za blokowanie marszu

Mężczyzna w klubowej koszulce to nie jedyna osoba, którą próbują zidentyfikować policjanci. Proszą także o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn, którzy blokowali Marsz Równości na wysokości alei Józefa Piłsudskiego. Policjanci zapewniają, że każda osoba zgłaszająca informacje pozostanie anonimowa.

Polecane

Może Cię zainteresować