×

Mąż pobił i podpalił ciężarną żonę. Powód rozdziera serce na miliony kawałków

Tylko potwór w ludzkiej skórze mógł zrobić coś tak okrutnego osobie, która powinna być mu najbliższa. Jak bowiem inaczej odnieść się do sytuacji, w której mąż pobił i podpalił ciężarną żonę?! Powód przerażającego scenariusza rozdziera serce na miliony kawałków.

On chciał aborcji, ona chciała urodzić ich wspólne dziecko

Do makabrycznych scen doszło w Libii. Kiedy 21-letnia Hana Mohammed Khodor zaszła w ciążę, atmosfera pomiędzy nią, a jej mężem stawała się coraz bardziej napięta. On chciał, by dokonała aborcji, co argumentował biedą – twierdził, że nie stać ich na wychowanie potomka. W jego odczuciu narodziny maluszka doprowadziłyby ich do bankructwa, co miałoby pociągnąć za sobą bardzo poważne konsekwencje. Ona była innego zdania i oświadczyła ukochanemu, że chce urodzić ich wspólne dziecko. Mąż nie chciał nawet o tym słyszeć. Żądał od niej, by usunęła ciążę, po czym uznał, że najlepszym rozwiązaniem w tej trudnej sytuacji będzie zamordowanie ciężarnej żony. Zrobił to w jeden z najbardziej bestialskich sposobów.

Mąż pobił i podpalił ciężarną żonę

6 sierpnia wściekły mężczyzna brutalnie pobił 21-letnią żonę, po czym oblał ją benzyną i podpalił. Jak podaje Daily Mail, w wyniku zdarzenia oparzenia objęły 100 proc. jej ciała. Kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpitala w Trypolisie, gdzie lekarze od samego początku dawali jej nikłe szanse na przeżycie. Na domiar złego 21-latka pochodziła z bardzo ubogiej rodziny, której nie było stać na leczenie kobiety.

Niestety, w wyniku licznych obrażeń zmarło dziecko, które Hana nosiła pod sercem i o które tak walczyła. W związku z tym lekarze byli zmuszeni przeprowadzić operację na poparzonej kobiecie i wydobyć maluszka, który miał przyjść na świat w grudniu.

Los matki wciąż stał pod wielkim znakiem zapytania. Niestety, wkrótce obawy lekarzy się potwierdziły. Hana zmarła w środę 17 sierpnia.

Morderca został zatrzymany

Mężczyzna, który pobił, a następnie podpalił swoją żonę, został zatrzymany, podczas gdy próbował uciec z kraju. Nie wiadomo, jaki los go teraz czeka.

Źródła: www.planeta.pl, twitter.com

Może Cię zainteresować