×

19-latek napadnięty na ulicy we Wrześni! Został porwany, pobity i okradziony

19-latek napadnięty na ulicy we Wrześni! Do brutalnej napaści doszło 4 września. Bandyci pobili nastolatka i kilkakrotnie strzelali mu w twarz. Na koniec zmusili go do rozebrania i porzucili w lesie. Chłopak ostatkiem sił zdołał dotrzeć do pobliskich domów.

19-latek napadnięty na ulicy

Przerażające doniesienia z Wrześni (woj. wielkopolskie). Do bestialskiej napaści doszło 4 września w godz. wieczornych. 19-letni chłopak został zaatakowany przy ul Piastów. Dwaj mężczyźni pobili 19-latka, a następnie siłą wepchnęli go do bagażnika seata altea i wywieźli do kompleksu leśnego Dębina. Tam 19-latek został ponownie pobity. Dwaj napastnicy bili go i kopali po całym ciele. Bandyci mieli także pistolet gazowy, z którego kilkukrotnie strzelili w okolice twarzy nastolatka.

Gdy chłopak stracił przytomność, napastnicy okradli go, zabierając samochód oraz telefon. Ale i to nie zadowoliło oprawców. Na koniec zmusili 19-latka, żeby się rozebrał, po czym zostawili go w lesie. Chłopak mógł tego nie przeżyć…

Policja zatrzymała napastników

Napadnięty 19-latek mimo wszystko miał dużo szczęścia w nieszczęściu. Chociaż został brutalnie pobity, zdołał się doczołgać do domów w Bierzglinie. Tam poprosił o pomoc. 5 września po godz. 20.00 policjanci z Wrześni otrzymali zgłoszenie o pobitym 19-latku.

Funkcjonariusze szybko namierzyli napastników. To 24-letni mieszkaniec Wrześni i… 17-latek, pochodzący z gminy Kołaczkowo. Jak się okazało, chłopak zbiegł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Napastnikom grozi do 15 lat pozbawienia wolności. 17-latek i jego 24-letni wspólnik najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Funkcjonariusze odzyskali skradziony samochód i telefon.

Fotografie: Materiały Policyjne (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować