×

Zachowanie poniżej krytyki tuż po walce Linkiewicz i Godlewskiej. Marta przesadziła

Czy można było przewidzieć, jak skończy się walka Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej w czasie wczorajszego FAME MMA? Wydaje nam się, że ciężko było przewidzieć wynik tego starcia, ponieważ obie panie są nieprzewidywalne. Jak zakończyło się ich starcie, wie już każdy z nas. Wygrała Marta Linkiewicz i do tego zrobiła to w ekspresowym tempie przez nokaut.

Patostreamerka nie „zawiodła” swoich fanów. Jeszcze na ringu zabrała mikrofon prowadzącemu i powiedziała: „Za*****cie, że to koniec. Chcę after party, wódę i koks!”

Czy takiej reakcji spodziewali się jej zwolennicy? Pewnie tak, znając zamiłowania Marty do imprezowania i hulaszczego trybu życia. Pozostawia to jednak wiele wątpliwości, ponieważ transmisja oglądana była przez wielu Polaków, bardzo możliwe, że w tym także były i osoby niepełnoletnie. Czy naprawdę trzeba było wspominać o narkotykach?

Wynik jednak nie spodobał się Esmeraldzie, która uważa, że sędzia źle ocenił sytuację, w której się znalazła

Jestem tak na siebie wściekła, ale oczywiście gratuluję Marcie wygranej, ale uważam, że sędzia zrobił błąd, bo odwróciłam się tyłem po to, żeby wstać i nie uważam, że bicie mnie w tył głowy było dozwolone. Za szybko się to skończyło, bo miałam siłę i energię walczyć dalej. Jakieś tam obrażenia są. Pogodziłam się z Martą, ale nikt nie powinien mnie walić w tył głowy. Mam nadzieję, że będę miała okazję się zrewanżować. Jestem z siebie dumna jednak, że spróbowałam. Nic nie bolały te ciosy i nie wiem, czemu ta walka została przerwana

Czy Waszym zdaniem Marta słusznie wygrała?

Niżej możesz jeszcze raz odtworzyć walkę z wczorajszego wieczoru ?

Może Cię zainteresować

zamknij