×

Godlewska i Ewelona ubliżają sobie przed walką. „Nie mogę się doczekać aż Cię poskładam”

Już w sobotę, 26 października, kolejna gala FAME MMA 5 w Ergo Arenie w Gdańsku. Fani nie mogą doczekać się tym bardziej, że tym razem znów pojawi się damski pierwiastek w postaci Ewelony z Warsaw Shore i Esmeraldy Godlewskiej. Panie na konferencji już pokazały, że niestety nie mają do siebie szacunku. Nie obyło się bez wulgaryzmów, rzucania rzeczami i oczywiście uderzeniem w twarz. Która pani Waszym zdaniem ma większą szansę na wygraną?

Sobota pełna emocji – FAME MMA 5 już 26 października

Już za dwa dni przekonamy się, czy obie panie pilnie przygotowywały się do spotkania. Jedno dziś już jest pewne – nie lubią się i pokazują to na każdym kroku. Nie szczędzą wobec siebie chamskich i bardzo wulgarnych słów. Obie na swoich kontach na Instagramie wprost mówią, że zniszczą rywalkę.

FAME MMA 5

Patologia to mało powiedziane?

Esmeralda Godlewska w jednym z wywiadów tuż po konferencji zapewniała, że tym razem będzie chciała walczyć dłużej niż w czasie ostatnich walk. Czy to się spełni?

Przygotowuje się znacznie lepiej. Teraz wzięłam się za to profesjonalnie. Ćwiczę dwa razy dziennie. Mam wspaniałego trenera. Nie chcę, żeby ta walka skończyła się po 30 sekundach. Chcę to pociągnąć do drugiej rundy i później ją zniszczyć. Gdy wygram, chcę dalej trenować.

Niestety dostała rywalkę, jaką dostałam i w czasie konferencji musiałam zniżyć się do jej poziomu. To jest dziewczyna, która nie ma czegoś takiego w sobie, że chcesz się zagłębiać się w nią. Po dzisiejszym wystąpieniu mojej rywalki, kończą ją w pierwszej rundzie

Ewelona także miała co nieco do powiedzenia. W jej ocenie Esmeralda nie ma żadnej szansy na wygraną. Obie panie niestety w wywiadach zapomniały o tym, aby wysławiać się tak jak przystało na damy…

Jestem pewna siebie, bo znam swoje możliwości. Wiem, że mega ciężko trenuję od ponad miesiąca. Znam swoją siłę i znam swoje umiejętności. Serdecznie zapraszam wszystkich na swoją walkę w Gdańsku. Nie będę za dużo zdradzać, przychodźcie i oglądajcie. Pobawię się trochę Esmeraldą. Będę się nią bawiła jak dziecko zabawkami, a później j*b trach

To jednak nie koniec przepychanek

Wojtek Gola, który jest związany z FAME MMA poszedł o krok dalej. Na jego koncie na YouTube pojawiły się dwie piosenki w wykonaniu wspomnianych wcześniej pań. To popularne wśród raperów „dissy”, w których to obraża się innego muzyka – w tym przypadku przeciwniczkę. Ewelona zrobiła to bardziej w melodyjny sposób.

Esmeralda rapowała. Co sądzicie o tych wykonaniach?

Będziecie oglądać walkę?

Źródła: FAME MMA, www.instagram.com, www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować