×

Fame MMA odbędzie się pomimo stanu epidemii. Impreza może narazić wiele osób

Organizatorzy Fame MMA pomimo wprowadzonego wczoraj zakazu przemieszczania się i trwającego stanu epidemii, nie zamierzają zrezygnować z organizacji szóstej edycji Fame MMA. Swoim zachowaniem mogą narazić na zachorowanie ogromną ilość osób.

Szósta edycja Fame MMA

Wydawać być się mogło, że podjęcie przez rząd decyzji o ograniczeniu ruchu, a w tym zamknięciu granic sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości co do konieczności odwołania wszelkich imprez masowych. Już dziś wiadomo, że większość wydarzeń zaplanowanych na marzec, kwiecień i maj nie odbędzie się. Są jednak tacy, którym nie zależy na ochronie zdrowia własnego i innych i bez wahania kontynuują zamierzone przedsięwzięcia. Do tej grupy zalicza się m.in. Fame MMA. Polska federacja organizująca walki typu freak fight postanowiła, gala odbędzie się bez obecności publiczności. Będzie za to prowadzona internetowa transmisja na żywo. Krzysztof Rozpara, współwłaściciel organizacji zapewnia, że gala odbędzie się zgodnie z planem.

Nowe rozporządzanie, owszem, nakłada pewne ograniczenia, ale nadal jesteśmy w stanie przeprowadzić galę. I nie próbujemy ominąć żadnych ograniczeń ani zaleceń, które zostały nałożone przez odpowiednie służby. My się do nich dostosowujemy.

Rozpara zapowiedział, że zostaną wprowadzone nowe środki bezpieczeństwa. Całej ekipie produkcyjnej zatrudnionej do obsługi gali zostaną zapewnione odpowiednie warunki.

Jest zaplanowana produkcja telewizyjna. Odbywa się w studiu telewizyjnym, nie ma publiczności, zaproszonych gości i mediów. Są zawodnicy, trenerzy, sędziowie, cutmani i ekipa realizacyjna. To jest niezbędny personel do przeprowadzenia gali.

Współwłaściciel Fame MMA informuje, że pracownicy, którzy mają możliwość pracy zdalnej, znajdą się w oddzielnych pomieszczeniach.

Wszystkie osoby, które mogą wykonywać swoje zadania poza studiem telewizyjnym, będą w osobnych pomieszczeniach, a nawet w osobnych budynkach. Minimalizujemy fizyczne interakcje między ludźmi.

Kiedy odbędzie się gala?

Szósta gala Fame MMA odbędzie się w sobotę 28 marca, o godzinie 20:00 w Częstochowie w … studiu telewizyjnym. Zaplanowno osiem pojedynków, w tym jeden z udziałem kobiet. Walką wieczoru będzie starcie Kamili „Zusje” Smoguleckiej z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Dla pierwszej wymienionej będzie to debiut w MMA. Wiele osób może kojarzyć Kamilę z teledysków Donatana, gdzie występowała pod pseudonimem Luxuria Astaroth.

Linkiewicz z kolei, ma na swoim koncie już dwie walki dla federacji. Raz udało jej się zwyciężyć, raz przegrała. Fame MMA 6 będzie można oglądać tylko w płatnym systemie PPV. Wykupienie najtańszej subskrypcji to koszt 19,99 zł.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij