×

Esmeralda Godlewska mocno przytyła! Fani nie mogli jej rozpoznać

Monika „Esmeralda” Godlewska zmieniła się nie do poznania. Internauci są zszokowani wyglądem patocelebrytki: „nie przypomina dawnej siebie!”.

Nowe wyzwanie

Monika „Esmeralda” Godlewska swego czasu była jedną z naczelnych polskich patocelebrytek, a o jej wyczynach huczał cały Internet. Przez pewien czas mogliśmy ją oglądać w programie „Ex na plaży”. Jednak największe zamieszanie zrobiła wraz ze swoją siostrą Małgorzatą, gdy obydwie próbowały kariery wokalnej.

Gdy między siostrami nastąpił rozłam, Esmeralda postanowiła działać solo. Niedługo później spowodowała wypadek samochodowy będąc pod wpływem alkoholu. Swoich sił próbowała także na gali Fame MMA. Niestety, tam Godlewska poniosła dwie porażki – z Martą Linkiewicz oraz Eweliną Kubiak.

Jednakże patocelebrytka nie składa rękawic i ponownie próbuje swoich sił w sporcie. Tym razem przyszedł czas na Punch Down, czyli turniej w policzkowaniu. Jej przeciwniczką będzie Anastasiya Yandaltsava, doskonale znana widzom programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”.

W rozmowie z redaktorką portalu RealnewsPL Godlewska powiedziała, że jest bardzo podekscytowana tą walką:

Nie jest to dla mnie nowość. Już wcześniej byłam prekursorką walk kobiecych w Polsce. Jestem podekscytowana, cieszę się i oczywiście liczę na wygraną. Natomiast dla mnie jest to kolejna przygoda. Nie mogę się już doczekać 20 marca.

Jednak największą uwagę w trakcie wywiadu zwraca wygląd Esmeraldy.

Esmeralda Godlewska nie do poznania!

Monika „Esmeralda” Godlewska zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Celebrytka zmieniła się nie do poznania. Jej twarz stała się bardziej okrągła, oraz przybyło jej kilkanaście kilogramów.

W trakcie wywiadu powiedziała, że gala Punch Down jest wstępem do większej metamorfozy:

Dzięki tej gali wzięłam się za siebie i może jeszcze tego nie widać do końca, ale za kilka miesięcy przejdę metamorfozę mojego ciała. Trzeba zrzucić parę kilo z tyłka.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie szczędzą „komplementów” pod adresem patocelebrytki:

Niegdyś Godlewska, dzisiaj Godzilla

„Trzeba zrzucic parę kilo z tylka” – chyba z 50kg jak nie więcej 🤣

Mi jest przykro że tak się stało z jej wyglądem. Widać że dziewczyna ma problem ze sobą.

PRZECIEŻ TO JEST ŻONA JABBY

Jak oceniacie jej metamorfozę?

Agnieszka Hyży miażdży siostry Godlewskie

Źródła: youtu.be, kobieta.interia.pl
Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij