×

Edyta Górniak odpowiada na propozycję walki w FAME MMA z Dodą! Będzie starcie?

Wojtek Gola przyznał ostatnio, że chętnie zobaczyłby stracie Edi z Dodą w oktagonie. Diwa nie pozostawiła tego bez komentarza. Górniak odpowiedziała na propozycję walki i to w bardzo wymowny sposób!

Starcie Edyty Górniak z Dodą

Wojtek Gola największą sławę zyskał dzięki programowi MTV „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Dwa lata później postawił na własny biznes i razem ze wspólnikami zorganizował galę FAME MMA. To właśnie na niej w oktagonie mierzą się ze sobą popularne osobowości: youtuberzy, tiktokerzy, raperzy, celebryci.

Ostatnio Gola gościł w jednym z odcinków „Plotkersów”. Podczas rozmowy z Aleksandrą Głowińską zdradził, że bardzo chciałby zobaczyć starcie największych gwiazd polskiej eskadry, o których konflikcie jest głośno już od dawna:

Doda i Edyta Górniak albo Agnieszka Woźniak-Starak. Kto się bardziej nie lubi z Dorotą? Myślę, że Doda ma charakter i mogłaby stanąć do walki też z Małgosią Rozenek. Ciekawe, z kim byłby największy konflikt.

Diwa znana z kontrowersyjnych wypowiedzi o szczepionkach przeciw Covid-19 (ostatnio mówiła, że nie da się zaszczepić) odpowiedziała bardzo wymownie na propozycję walki w FAME MMA.

Górniak odpowiada na propozycję walki

Serwis Super Express podłapał wypowiedź Wojtka Goli i zamieścił na swojej okładce gazety oraz stronie internetowej zdjęcie, które przedstawia wizualizację piosenkarek gotowych do sportowego starcia.

Sama Doda wrzuciła na swoje InstaStory okładkę z podpisem „HIT”. Zaraz po niej zrobiła to Edyta Górniak, która wymownie odniosła się do propozycji włodarza FAME MMA:

Że jak? Nie mają takich pieniędzy

– rzuciła rozbawiona gwiazda.

A Wy chcielibyście zobaczyć takie starcie? Komu byście kibicowali?

Źródła: www.plotek.pl, natemat.pl
Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij