×

Znaną modelkę i piosenkarkę dopadła dziwna choroba. Jest przekonana że to koronawirus

Gwiazdy, które podczas pracy wiele podróżują, często ponoszą za to wysoką cenę. Spotkania z tysiącem obcych ludzi na różnych kontynentach zwiększają szanse na złapanie różnych chorób. Szczególnie kiedy na świecie panoszy się koronawirus.

Piosenkarka zachorowała na koronawirusa?

Brytyjska modelka i piosenkarka Katie Price martwiła się, że złapała koronawirusa, gdy utknęła w łóżku z powodu tajemniczej choroby. Katie została zmuszona do odwołania ostatniego koncertu po zajściu z tajemniczą chorobą. Piosenkarka, która dużo podróżuje jest zaniepokojona tym, że jest zarażona koronawirusem. Jeszcze bardziej przeraził ją fakt, że zabił on prawie 600 osób na całym świecie.

Według magazynu The Sun, mama piątki dzieci wysyła SMS-y do swoich przyjaciół, pytając się jakie są objawy choroby. Gwiazda obawia się, że złapała wirusa podczas przerwy sylwestrowej w Tajlandii lub niedawnej podróży do Nowego Jorku. Jedna z bliskich osób piosenkarki stwierdziła:

Katie czuje się tak źle, że jest przekonana, że ​​to coś więcej niż grypa. Pisze SMS-y i dzwoni do przyjaciół pytając jakie są objawy koronawirusa, ponieważ tak dużo podróżuje, że jest szansa, że ​​uda się go dostać samolotem z Tajlandii lub Las Vegas.

Modelka ma grypę czy to coś więcej?

Katie miała pojawić się w salonie fryzjerskim LA Studio w Worth w hrabstwie West Sussex w środę wieczorem na kursie makijażu. Sama stworzyła to wydarzenie na Facebooku. Wydarzenie szybko zlikwidowała, w ciągu zaledwie kilku godzin od utworzenia. Fani otrzymali wiadomość e-mail z informacją, że zajęcia nie odbędą się ponieważ zarówno Katie, jak i jej wizażystka Zoe James nie czują się dobrze.

Później Katie nagrała wideo ze swojego łóżka, mówiąc, że źle się czuje. Leżąc w łóżku bez makijażu powiedziała:

Byłam naprawdę chora, całą noc spałam i cały dzień leżę w łóżku.

Czy to możliwe, że mogła się nabawić takiej choroby jak koronawirus?

Źródła: www.mirror.co.uk, www.thesun.co.uk
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij