×

Pies podróżował z płaczącym dzieckiem. Jego zachowanie to hit TikToka

Pies podróżował z płaczącym dzieckiem na tylnym siedzeniu samochodu. Ta podróż do przyjemnych nie należała. Jak skomentowałby ją czworonożny przyjaciel rodziny, gdyby potrafił mówić? Tego co prawda nigdy się nie dowiemy, natomiast reakcja psa wyraża więcej, niż jakiekolwiek słowa. Nic dziwnego, że to krótkie nagranie stało się hitem TikToka.

Pies podróżował z płaczącym dzieckiem – film z TikToka

Na TikToku możemy znaleźć bardzo różnorodne treści. Niektóre wzruszają, inne bawią do łez. W tym przypadku trudno nie zareagować śmiechem, patrząc na zachowanie psa.

Podróż z dzieckiem bywa ogromnym wyzwaniem. Gdy maluch płacze, zamiast spać, nawet najbardziej cierpliwym opiekunom czasem puszczają nerwy. A co, gdy w roli „opiekuna” występuje czworonożny przyjaciel rodziny, który właśnie próbuje sobie uciąć krótką drzemkę?

W pociągu, w samolocie czy samochodzie – dziecko, które płacze podczas podróży, potrafi dać się we znaki. Rodzice zazwyczaj dokładają wszelkich starań, by uspokoić malucha, jednak wysiłki te nie zawsze przynoszą rezultaty. I tym razem rodzice bezskutecznie próbowali utulić łkającego malca. Chociaż był czysty i nakarmiony, źle znosił podróż i głośno o tym przypominał. Napiętą atmosferę rozładował… pies, który zareagował w bardzo zabawny sposób. Psiak najwyraźniej próbował zasnąć, ale – ze względu na płaczącego malucha – nie mógł tego zrobić. Jednak cierpliwie odwrócił głowę w stronę okna, po czym zmrużył powieki. Jego mina wyraża więcej niż słowa. Cierpliwy psiak podbił serca internautów.

@vvip♬ original sound – VVIP

Internauci reagują na film z psem i dzieckiem

Użytkownicy TikToka uważają, że zachowanie psa doskonale oddaje to, co czują rodzice, którzy są ciągle niewyspani. Niektórzy internauci się śmieją, ale inni empatyzują z czworonogiem.

Kto doświadczył zmęczenia, po całym dniu podróży z płaczącym dzieckiem, ten wie, co to znaczy. A wyobraźcie sobie, że pies ma dużo lepszy słuch od człowieka

Doskonale go rozumiem

Ten pies właśnie poważnie przemyślał całe swoje życie

Pewnie zastanawia się jak to działa, że kiedy to on raz szczeknie, to jest już tym złym

Dziecko ewidentnie gra mu na nerwach

Zaśmiałem się bardziej, niż powinienem

„Wyłącz to kobieto”- pomyślał pies

Biedny… Psi słuch jest zdecydowanie bardziej wyczulony od naszego

– czytamy w komentarzach.

Fotografie: TikTokPolicja (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować