×

Romantyczny pocałunek Wieniawy i Rozbickiego na gondoli. „Wcale nie śmierdzi”

Romantyczny pocałunek Wieniawy i Rozbickiego podczas wypoczynku w Wenecji. Para spędza wakacje przemierzając Europę. Ten kadr wyjątkowo zachwycił internautów, a komentarz młodej aktorki – ich rozbawił.

Romantyczny pocałunek Wieniawy i Rozbickiego

Mimo młodego wieku Julia Wieniawa ma na koncie już kilka poważnych związków. Aktorka była związana m.in. z Antkiem Królikowskim, który niedawno wziął ślub z Joanną Opozdą. Plotki o tym, że Wieniawa i Rozbicki mają się ku sobie, krążyły w świecie show-biznesu już od dawna. W końcu przyjaźń zmieniła się w miłość, a Julka i Nikodem oficjalnie zostali parą.

Ten związek ma wielu fanów i nic dziwnego – Wieniawa i Rozbicki pięknie razem wyglądają. Fani mają dużo okazji ku temu, by podziwiać parę. Julka chętnie dodaje na Instagrama zdjęcia z ukochanym.

Tym razem pochwaliła się serią zdjęć z pięknej, romantycznej Wenecji.

Celebrytka przyznała, że zwiedzenie Wenecji było jej marzeniem i wcale się nie zawiodła, ponieważ włoskie miasto okazało się „bardziej romantyczne niż Paryż”.

I tak oto powoli kończymy naszą podróż. Ostatnim przystankiem jest Wenecja, którą naprawdę od zawsze chciałam zobaczyć i się nie zawiodłam. To miasto jest bardziej romantyczne niż Paryż (co zresztą widać na załączonych obrazku 😂).

– napisała Wieniawa na Instagramie.

Serię zdjęć, które powstały podczas wakacyjnego zwiedzania Europy, otwiera romantyczny pocałunek pary.

Kadr zachwycił internautów.

Piękna para ❤️❤️cudne widoki ❤️

Wspaniali

Cudownie razem wyglądacie

Zakochańce! Tak miło popatrzeć

Jakbym była tam wczoraj 🤭😍🤍🇮🇹 magia …. ❤️❤️❤️❤️❤️

– zachwycają się fani.

„Wcale tak nie śmierdzi”

W związku z tym, że Wenecja to ostatni przystanek na wakacyjnej mapie celebrytów, Julia Wieniawa postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. Stwierdziła, że warto odwiedzić Wenecję. Aby przekonać do tego swoich fanów, argumentowała, że „wcale tak nie śmierdzi”.

Urzekające są te małe uliczki i kanały, którymi przemieszczają się ludzie. Moje kolejne pozytywne zaskoczenie? Wcale tak nie śmierdzi, jak straszyli. Pyszne jedzenie, życzliwi mieszkańcy, pogoda jak ze snu

– napisała Wieniawa.

Wcześniej Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odwiedzili m.in. Amsterdam, wspomniany już Paryż, a także Monte Carlo, gdzie spacerowali w towarzystwie legendy kina, Grażyny Szapołowskiej. W końcu nadszedł czas na podbój Włoch.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij