×

Mama opublikowała pierwsze zdjęcie sześcioraczków w domu. Brakuje tylko jednego maluszka

Narodziny pierwszych sześcioraczków to wyjątkowe wydarzenie. Klaudia Marzec, czyli mama sześcioraczków właśnie opublikowała ich pierwsze zdjęcie. Piątka dzieci wyszła już do domu ze szpitala. Rodzice są bardzo szczęśliwi.

Pierwsze sześcioraczki w Polsce

Sześcioraczki spod Krakowa przyszły na świat w maju tego roku. Poród odebrali lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Rozwiązanie ciąży nastąpiło w 29 tygodniu, jednak lekarze stanęli na wysokości zadania i cała szóstka szczęśliwie przyszła na świat. Szymon Marzec, ojciec dzieci, tak opowiadał o pierwszych chwilach po porodzie:

Był szok, był płacz, było wzruszenie. Teraz jest duża radość. Jestem ogromnie dumny z żony. Dzieciaczki też muszą jakoś walczyć i teraz trzymamy za nie kciuki. To duża radość, ale też mamy masę obaw. Cieszymy się, że dzieci są w najlepszych rękach, w jakich mogą być. Chcemy im zagwarantować ciepło i obdarzyć każde dziecko taka samą porcją miłości i troski. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy

sześcioraczki ww szpitalu
Twitter

Sześcioraczki z Tylmanowej

Pierwsze miesiące po porodzie dzieci musiały spędzić w szpitalu, ale bardzo szybko wracały do zdrowia. Na szczęście, na początku sierpnia ich mama ogłosiła, że sześcioraczki niebawem wyjdą ze szpitala i pokazała pokoik maluchów.

pokój sześcioraczków
Instagram

Początkowo lekarze zapowiadali, że do końca sierpnia wszystkie dzieci opuszczą szpital, jednak okazało się, że jedna z dziewczynek musi jeszcze przez jakiś czas zostać pod opieką lekarzy.

Kaja, Nela i Oliwier
Instagram

Mama pokazała pierwsze zdjęcie sześcioraczków w domu

Wiele osób jest nadal ciekawa, jak rodzice Neli, Kai, Filipa, Tymona, Zosi, Malwiny i 3-letniego Oliwiera radzą sobie z tak liczną gromadką. Na szczęście mogą zaspokoić swoją ciekawość, ponieważ Klaudia Marzec relacjonuje życie rodziny na Instagramie. Ostatnio pokazała zdjęcie piątki, która wyszła już ze szpitala. Do zdjęcia dołączyła wzruszający opis:

Jeszcze w piątkę ? Powrót do domu każdego z naszych dzieciaczków to ogromne szczęście, ale niestety to też strach… Są to wcześniaczki z masą urodzeniowa ok 1 kg i chociaż rosną w oczach, to obawa o ich zdrowie towarzyszy nam każdego dnia. Jednak mimo to czekamy na naszą ostatnia kruszynkę z utęsknieniem

pierwsze zdjęcie sześcioraczków w domu
Instagram

Pierwsze zdjęcie sześcioraczków rozczuliło internautów

Fani rodziny byli zachwyceni zdjęciem. W ich komentarzach nie zabrakło ciepłych słów pod adresem dzieci i rodziców:

Raaaaany? przed Państwem nie lada zadanie, ale życzę i wierzę że podołacie i wychowacie szkrabki na super ludzi ❤️

Życzę zdrówka maluszkom. Wszystko będę dobrze. Chociaż wiem jak jest ciężko z wcześniakami

Tyle maleńkich stópek do całowania ❤️ dobrze widzieć, że większość maluchów już z rodzicami i rodzeństwem ? oby ostatnie maleństwo jak najszybciej wróciło do domku, bo domyślam się jak bardzo rozdarte są serca rodziców, trzymajcie się zdrowo i ciepło

zdjęcie sześcioraczków ze szpitala
Twitter

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do życzeń internautów ?

Może Cię zainteresować

zamknij