×

Polskie sześcioraczki niedługo wyjdą do domu! Mama pokazała, jak urządziła ich pokój

20 maja 2019 roku zapisze się w historii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie grubymi literami. To właśnie wtedy, 11 tygodni przed terminem, przyszły na świat pierwsze w Polsce sześcioraczki. Najmniejsze z nich ważyło zaledwie 890 g, a największe 1300 g, w związku z czym wymagały hospitalizacji, która trwa do dnia dzisiejszego. Wiadomo już jednak, że sześcioraczki niebawem wyjdą ze szpitala. Tymczasem czeka już na nie w domu pokój, sześć identycznych łóżek i oczywiście 2,5-letni Oliwier – brat wesołej gromadki. Zdjęciem z przyszłego lokum maluszków pochwaliła się dumna mama pociech.

Sześcioraczki niebawem wyjdą ze szpitala. Czeka już na nie piękny pokój

Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela – to imiona sześcioraczków, które przyszły na świat pod koniec maja. Mama i tato maluszków zadbali już o to, aby po wyjściu ze szpitala czekał na nie piękny pokój. Stanęło w nim już sześć identycznych białych łóżeczek, w których maleństwa będą mogły regenerować swoje siły pod okiem rodziców.

Zdjęcie z pokoju opublikowała już na Instagramie „szescioraczki_sextuplets” mama maluszków, Klaudia Marzec, która z niecierpliwością czeka na przybycie do domu całej gromadki

Oczekiwanie na rodzeństwo… Ciekawe jakim będzie starszym bratem? – pyta dumna mama w podpisie pod zdjęciem

Fotografia przyszłego pokoju sześcioraczków jest zapowiedzią dalszych relacji z życia najliczniejszych bliźniaków w Polsce

Możemy być pewni, że z tak liczną gromadką na profilu nie zabraknie wrażeń. Kiedy maluchy pojawią się w domu? Póki co rodzina nie podała jeszcze dokładnej daty. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne zdjęcia, kiedy to wspaniała szóstka wyjdzie ze szpitala.

Swoją drogą współczujecie czy zazdrościcie rodziców słynnych sześcioraczków?

Polecane

Może Cię zainteresować