×

Bobas po raz pierwszy przeżywa Boże Narodzenie. Rodzice nagrali jego poczynania

Dzieci wprowadzają mnóstwo radości do naszego życia. Jednak rodzicielstwo ma też swoje ciemniejsze strony. Przecież upilnowanie malucha wcale nie jest taką prostą sprawą!

Święta to radosny czas. Jednak pośród wszystkich ozdób i przedświątecznego rozgardiaszu, małe dziecko wcale nie odejmuje nam obowiązków. Pewna para postanowiła udokumentować jak właściwie wyglądają Boże Narodzenie z bobasem.

Upilnowanie córki i strojenie domu wydaje się nie lada wyzwaniem. A to dopiero początek! Świąteczne zdjęcia nie wychodzą dokładnie takie, jakie wyjść powinny. Brokat, konfetti i sosnowe igły są dosłownie wszędzie. Ciasteczka i mleko pozostawione dla Mikołaja w jakiś magiczny sposób wylądowały na podłodze. Kiedy w końcu przychodzi czas na prezenty okazuje się, że pod choinką, która straciła swój pion, znajduje się wielki bałagan, a najlepszym prezentem jest nie zawartość, ale samo pudełko. I nawet kwiaty stanowią zagrożenie dla naszych pociech!

Jednak pomimo wszystkich frustracji i spraw, które nie idą po twojej myśli, nie wyobrażasz sobie Świąt bez chaosu spowodowanego pojawieniem się dziecka w twoim życiu. Bo o ile radośniejsze są Święta, gdy jest was więcej?

Może Cię zainteresować

zamknij