×

Całowali się na moście. Kiedy straciła równowagę, nie było już dla nich ratunku

To miał być wspaniały, romantyczny pocałunek na moście w Cuzco na południu Peru. Jeszcze wtedy oboje nie wiedzieli, że będzie ich ostatnim. Zakochani, 34-letnia Maybeth Espinoz i 36-letni Hector Vidal, tak bardzo dali się ponieść rozkoszy, że w pewnym momencie stracili równowagę i spadli z wysokości około 15 metrów. Moment, podczas którego para całowała się na moście i spadła w przepaść, został uchwycony na kamerach tamtejszego monitoringu.

Para całowała się na moście i spadła w przepaść

Maybeth Espinoz i Hector Vidal wracali do domu z imprezy w klubie Cuzco. Po drodze musieli przejść przez most, na którym postanowili zrobić sobie krótką pauzę, aby się pocałować. W tym celu 34-latka usiadła na poręczy i objęła swojego ukochanego. Dosłownie chwilę później straciła równowagę. Chcąc uchronić się przed upadkiem, owinęła nowi wokół Hectora, który za wszelką cenę próbował wciągnąć Maybeth na most. Niestety efekt okazał się być zupełnie odwrotny – kobieta wypadła przez poręcz pociągając za sobą mężczyznę. Mężczyznę, który próbował jeszcze chwycić się barierki, co doskonale widać na mrożącym krew w żyłach nagraniu.

Para całowała się na moście i spadła w przepaść
Youtube

Tragiczne skutki upadku

Kiedy para upadłą z mostu, oboje wciąż żyli. Świadkowie przerażającego zdarzenia natychmiast wezwali pomoc. Niestety obrażenia Maybeth były na tyle obszerne, że kobieta zmarła już w drodze do szpitala. Tragiczny scenariusz był pisany również jej ukochanemu, który zmarł na oddziale intensywnej terapii w wyniki złamania czaszki. Lekarze byli w jego przypadku bezradni.

Kto by pomyślał, że pocałunek na moście może skończyć się taką tragedią. Wstrząsające nagranie z upadku możesz obejrzeć poniżej

Może Cię zainteresować

zamknij