×

Nagrał, jak całuje się z własną siostrą i wrzucił to do sieci. Ludzie są zniesmaczeni

Nagrał, jak całuje się z własną siostrą, a filmik wrzucił do sieci. Tym samym youtuber udowodnił, że Internet to miejsce, w którym znaleźć można przeróżne treści, a wśród nich również takie kontrowersyjne. Myślicie, że już wszystko widzieliście? Nic bardziej mylnego moi drodzy! My jesteśmy zszokowani, ale być może nie nadążamy za panującymi w sieci trendami…

Całuje się z własną siostrą!

Wprawdzie YouTuber Chris Monroe zdecydował się nagrać namiętny pocałunek z przyrodnią siostrą, ale jednak siostrą! Później filmik udostępnił na swoim kanale, wywołując burzę w sieci.

Nie, to nie jest żart – a jeśli jest to kilka milionów ludzi dało się nabrać. Widzowie poczuli się bardzo zaniepokojeni nagraniem, który został opublikowany na koncie PrankInvasion. Chris, który mieszka w USA, jest dobrze znany z tego, że filmuje różne dziwne sytuacje, ale nikt nie spodziewał się, że zrobi coś takiego!

Szokujące nagranie

Już sam tytuł filmu sprawia, że zaczyna się kołować w głowie. YouTuber zaprasza do tego, abyśmy zobaczyli, jak całuje się z siostrą… Naprawdę?!

Tłumaczy, że zaraz poprosi swoją siostrę, Kaitlyn O’Connor, o to, aby zagrała z nim w coś, a jeśli przegra, będzie musiała go pocałować. Bardzo niechętnie godzi się na to, aby wziąć w tym udział, ale w końcu podejmuje wyzwanie. Kaitlyn przegrywa, a para przechodzi do sypialni – i całują się nie raz, ale trzy razy. Czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć?

Burza w Internecie

Gdy film tylko trafił do sieci, od razu stał się hitem i został obejrzany przez milionową publiczność. Ludziom ciężko jest uwierzyć, że faktycznie rodzeństwo się ze sobą całuje. Większość ludzi chciałaby wierzyć, że to niesmaczny żart, który po prostu im nie wyszedł.

Z tego, co udało się ustalić, kobieta ma być zatrudnioną na potrzeby filmu aktorką, ale i tak są ludzie, którzy wierzą, że to jego siostra. Nam szczerze mówiąc ta sytuacja tak mocno zakręciła w głowie, że nie jesteśmy w stanie wywnioskować, co jest prawdą. Film znajduje się poniżej…

Czy myślicie, że to może być prawda?

całuje się z własną siostrą
Instagram
całuje się z własną siostrą
Instagram
Źródła: www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij