×

Ożenił się z własną córką. Dziewczyna wyznała, że była zazdrosna o siostrę

Travis Fieldgrove z USA miał 39 lat, gdy ożenił się z własną córką. Mężczyzna był świadomy tego, co robi. Para niespecjalnie ukrywała się ze swoim kazirodczym związkiem, a wspólne zdjęcia zamieszczała na Facebooku. Dopiero była partnerka 39-latka zgłosiła sprawę na policję.

Ożenił się z własną córką

Samantha Kershner miała 17 lat, gdy oznajmiła mamie, że chce poznać swojego biologicznego ojca. Wtedy jeszcze nie wiedziała, w jaki sposób rozwinie się ich relacja…

Travis Fieldgrove porzucił rodzinę, kiedy Samantha była małą dziewczynką. Gdy zobaczył ją po 17 latach, od razu miał zapałać do niej pożądaniem. Nie był odosobniony w swoich uczuciach… Samantha nie miała nic przeciwko zabiegom ojca. Wręcz przeciwnie. Według sądowej dokumentacji, dziewczyna założyła się nawet ze swoją przyrodnią siostrą o to, która z nich pierwsza prześpi się z ojcem…

Ożenił się z własną córką
Twitter
Ożenił się z własną córką
Facebook

Samantha podobno przegrała zakład, a przyrodnia siostra jako pierwsza uprawiała seks z ojcem. Ale dziewczyna nie musiała długo czekać na swoją kolej. Została kochanką ojca, gdy miała 20 lat (było to w 2018 r.). Potem ich relacja zaczęła się rozwijać. W niewłaściwym kierunku…

Ożenił się z własną córką
Twitter

Para dodawała wspólne zdjęcia na Facebooku, a po jakimś czasie Travis i Samantha wzięli nawet ślub. Uroczystość odbyła się w sąsiednim hrabstwie Adams.

Ożenił się z własną córką
Facebook

Wyrodny ojciec trafił za kratki

Travis Fieldgrove chętnie chwalił się swoją relacją z Samanthą i to go zgubiło. Do akcji wkroczyła była partnerka mężczyzny. To ona zgłosiła sprawę na policję.

Na początku Travis próbował wmówić śledczym, że nie jest spokrewniony z Samanthą. Ale to kłamstwo w prosty sposób można było zweryfikować. Śledczy zlecili wykonanie testów DNA, a te wykazały, że Samantha na 99,99 proc. jest córką Travisa. Dopiero wtedy para przyznała się do winy, a Travis za kazirodczy związek z córką usłyszał wyrok dwóch lat pozbawienia wolności. Samantha została potraktowana przez sąd nieco łaskawiej. Usłyszała wyrok dziewięciu miesięcy w zawieszeniu.

Ożenił się z własną córką
Facebook

Travis opuścił więzienną celę na początku tego roku. Jak twierdzi, pobyt w więzieniu skłonił go do refleksji. Mężczyzna ma sądowy zakaz kontaktowania się z Samanthą. Niedawno znów został ojcem.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij