×

Jak wygląda 15-letnia córka Michała Wiśniewskiego? Wokalista pokazał ją w najnowszym klipie

Jak wygląda 15-letnia córka Michała Wiśniewskiego? Piosenkarz nagrał duet z Etiennette. Niektórzy dostrzegają uderzające podobieństwo do taty. Mają rację?

„Sam Bóg się wtedy o mnie upomniał”

Etienette Wiśniewska to owoc małżeństwa Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Dziewczynka ma 15 lat i już postanowiła pójść w ślady muzykalnych rodziców, którzy poznali się na scenie. Anna Świątczak występowała z zespołem Ich Troje. Wiśniewski i Świątczak pobrali się w 2006 roku i byli małżeństwem przez 5 lat. To dość długi staż jak na Michała Wiśniewskiego. Owocem tego związku są dwie córki: Etiennette Anna oraz Vivienne Vienna.

Anna Świątczak wyznała, że po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim znalazła pocieszenie w wierze.

Mam wrażenie, że sam Bóg się wtedy o mnie upomniał i pokazał mi inną perspektywę. (…) Postanowiłam więc zaufać Bogu, stanąć po jego stronie. Uznałam, że skoro on mnie stworzył, to najlepiej wie, czego potrzebuję. I powoli zaczęłam, a w zasadzie to on zaczął, porządkować moje życie. Znowu powiedziałam, że chcę, żeby Pan Bóg był pierwszy w moim życiu

– mówiła w rozmowie z Plejadą.

Jak wygląda 15-letnia córka Michała Wiśniewskiego?

Po Ani Świątczak Wiśniewski miał już kilka innych żon. Ale ze swoimi byłymi partnerkami pozostaje w dobrych relacjach. Stara się także sprawiedliwie dzielić uwagę pomiędzy swoje dzieci. Ostatnio nagrał klip do piosenki, którą zaśpiewał razem ze swoją 15-letnią córką. 

To polska wersja przeboju „That’s Life” z repertuaru Franka Sinatry. Tekst piosenki „Jest tak” opracował przyjaciel Michała Wiśniewskiego – Andrzej Wawrzyniak.

Życia, które nie raz potrafi solidnie dać w kość. I choć od czasu do czasu serwuje nam kopniaki, ważne, aby znaleźć w sobie siłę, która pomoże nam wstać z kolan i ruszyć do przodu. […] „Jest tak” to krótka, ale niezwykle emocjonalna rozmowa, niosąca za sobą ważny przekaz – niezależnie od tego jak potoczyste życie, Etiennette może liczyć na wsparcie swojego taty, który choć robi wszystko aby ochronić córkę, pozwala jej na popełnianie własnych błędów…

– taki opis dołączono do klipu.

„Jest tak” robi furorę w sieci. Internautom nie umknął przy okazji jeden, ważny fakt –  w sieci nie brak komentarzy, że Etiennette jest uderzająco podobna do ojca.

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij