×

Małgosia Socha pokazała mamę, a znane koleżanki komplementują: „Obie dziewczyny klasa!”

Po kim celebrytki odziedziczyły urodę? Ci bardziej złośliwi powiedzą, że to zasługa operacji plastycznych i diety cud. W tym jednak przypadku widać, że polska aktorka urodę ma w genach. Małgosia Socha pokazała mamę – cóż za piękna kobieta!

Już wiemy po kim Małgorzata Socha odziedziczyła urodę

Kilkanaście godzin temu na swoim koncie na Instagramie dodała kilka zdjęć z mamą. Oczywiście Internauci natychmiast zaczęli komplementować mamę. Nie dziwimy się, bo obie panie wyglądają kwitnąco!

Jaka Matka taka córka ??‍♀️? oto my w trzech odsłonach z mojej kolekcji Małgosia Socha x Monnari. Kolekcji, którą projektowałam z myślą…między innymi o mojej Mamie ?

Małgosia Socha pokazała mamę – są do siebie podobne?

Nie tylko internauci zaczęli pisać miłe rzeczy o aktorce i jej mamie. Skusiły się na to też znane osoby. Natalia Kukulska napisała: „Ale klasa obie „dziewczynki” . Uściski stereo!”. Marcelina Zawadzka dodała: „Kapitalnie ????? całusy dla mamy!!!”. Nie zabrakło także „serduszek” od Kingi Rusin.

Rodzinna i pełna ciepła osoba

Mimo że aktorka ma masę zleceń i nie narzeka na brak zainteresowania, w jednym z wywiadów powiedziała, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Wspomniała także, że pochodzi z dobrego domu i mama jest dla niej wzorem do naśladowania. A zapytana o to, co wybrałaby: karierę czy najbliższych, nie miała żadnych wątpliwości.

Oczywiście wybrałabym dom. Może to dlatego, że tak jestem wychowana. Moja mama zawsze nas stawiała na pierwszym miejscu i to procentuje w życiu. Ja nie mam żadnych deficytów miłości, niczego nie muszę sobie rekompensować. Dlatego jestem taka, jaka jestem, i to buduje człowieka na start w dorosłość

Razem przez ciężki czas

Małgorzata w tamtym roku pożegnała ukochanego tatę, który odszedł wieku 85 lat. To na pewno był dla obu pań cios w samo serce. Aktorka w licznych wywiadach mówiła o chorobie taty, ale podkreślała także, że ma ogromną wolę walki i hart ducha. Małgosia w pięknych słowach po śmierci ukochanego taty pożegnała go także na swoim profilu na Instagramie.

Dzisiaj pożegnaliśmy naszego Tatę… to był trudny czas dla nas wszystkich… Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i troski, to dla nas wiele znaczyło. Kochany Tato, dałeś nam skrzydła i nauczyłeś jak realizować swoje wielkie i te całkiem przyziemne marzenia. Dziękuje, że byłeś moim Tatą. Kocham Cię ❤️

Pani Małgosiu, już wiemy po kim ma pani urodę

Źródła: viva.pl, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij