×

Jola Rutowicz upodabnia się do Małgorzaty Rozenek. Internauci są zachwyceni!

Jola Rutowicz upodabnia się do Małgorzaty Rozenek. Metamorfoza celebrytki nie mogła przejść bez echa. Internauci uważają, że obie kobiety są teraz do siebie bardzo podobne, ale przewagą byłej uczestniczki „Big Brothera” jest… młodszy wiek.

Metamorfoza Joli Rutowicz

Jola Rutowicz to bez dwóch zdań jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci, jakie kiedykolwiek pojawiły się w polskim show biznesie. Celebrytka, która zdobyła rozgłos za sprawą występu w czwartej edycji programu „Big Brother”, nadal może poszczycić się pokaźnym gronem fanów. Choć dziś już nie jest fanką pluszowych jednorożców oraz różowych kreacji, to wciąż potrafi wzbudzić skrajne emocje.

Jola Rutowicz upodabnia się do Małgorzaty Rozenek 5
Facebook

Parę lat temu Rutowicz zdecydowała, że nadszedł czas na duże zmiany. W związku z tym, przeprowadziła się za ocean. Obecnie mieszka w Miami, ale nadal utrzymuje kontakt ze swoimi fanami w Polsce. Regularnie na Instagramie dzieli się z nimi nowościami ze swojego życia. Posiada blisko 29 tysięcy wiernych obserwatorów.

Jola Rutowicz upodabnia się do Małgorzaty Rozenek 4
Facebook

Niedawno Jola Rutowicz opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcia, na których wygląda fenomenalnie. Po sztucznie czarnych włosach oraz krzywych zębach nie ma już śladu. Jola Rutowicz to dziś piękna kobieta, która dzięki metamorfozie całkowicie zmieniła swój styl. Rezygnacja z długich tipsów oraz przesadnej opalenizny rodem z solarium okazała się strzałem w dziesiątkę.

Jola Rutowicz upodabnia się do Małgorzaty Rozenek 3
Facebook

Celebrytka stale otrzymuje od internautów wiadomości, w których ci komplementują jej przemianę. Okazuje się, że nie brakuje wśród nich również porównań do innych postaci ze świata show biznesu. Niektórzy uważają, że gwiazda „Big Brothera” stopniowo upodabnia się do Małgorzaty Rozenek. Jola napisała na Instagramie, że sporo osób jest tego zdania.

Dostaję wiadomości prive, że zaczynam przypominać panią M. Rozenek.

Rozenek popłakała się przez Majdana
Instagram
Ile Rozenek ma lat
Instagram

Jola Rutowicz upodabnia się do Małgorzaty Rozenek?

Można śmiało powiedzieć, że Jola Rutowicz przeżyła prawdziwy renesans. Jej skrzynka pocztowa błyskawicznie zaroiła się od wiadomości, w których ludzie pisali, że jest niezwykle podobna do Perfekcyjnej Pani Domu. Internauci podkreślali jednak, że w odróżnieniu od Rozenek-Majdan, Jola może się poszczycić niezwykłą osobowością. Jedna z kobiet napisała:

Jesteś najlepsza, a nie jakaś tam Rozenkowa (…)

Wiele osób podkreślało też, że Rutowicz jest młodsza i ładniejsza od żony Radka Majdana.

Bez przesady. Jesteś dużo śliczniejsza niż Rozenek.

W końcu sama Jola odniosła się do tematu i stwierdziła, że Perfekcyjna Pani Domu może się również poszczycić wspaniałą urodą.

Pani Rozenek też piękna kobieta.

Nie zabrakło głosów mówiących o tym, że to Małgorzata Rozenek-Majdan powinna być porównywana z Jolą Rutowicz, a nie na odwrót. W końcu to celebrytka z „Big Brothera” jako pierwsza pojawiła się w świecie show biznesu.

Chyba pani Rozenek przypomina Ciebie. Jak ty byłaś znana, to nikt o pani Małgosi jeszcze nie słyszał.

Warto dodać, że instagramowy wygląd obecnej żony Majdana ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, ponieważ jak sama Małgorzata Rozenek przyznała, że przerabia swoje zdjęcia.

Jola Rutowicz upodabnia się do Małgorzaty Rozenek
Facebook

Też tak uważacie?

?>
Jola Rutowicz upodabnia się do Małgorzaty Rozenek
Facebook
Facebook

Małgorzata Rozenek o kłótniach z Radkiem Majdanem: „Myślałam, że nas z hotelu wyrzucą”

Fotografie: Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij