×

11-latka urodziła dziecko. Wstrząsające ustalenia policji

11-latka urodziła dziecko! Gdy policja wszczęła w tej sprawie dochodzenie, na jaw zaczęły wychodzić kolejne wstrząsające fakty. To, co spotkało 11-letnie dziecko, jest niebywałym okrucieństwem.

Dramat 11-letniej dziewczynki rozegrał się w miejscowości Saint Louis, w stanie Missouri.

11-latka urodziła dziecko

11 lutego, do szpitala St. Joseph zgłosił się mężczyzna, który na ręku trzymał noworodka. Norvin Leonidas Lopez-Cante tłumaczył, że ktoś podrzucił mu maleńkie dziecko pod drzwi.

Dziecko było w złym stanie. Noworodek nie miał nawet przeciętej pępowiny. Utrzymywała się wysoka gorączka. Jego stan zaniepokoił lekarzy, którzy nie uwierzyli wersji Norvina.

Pracownicy szpitala postanowili zawiadomić policję. W to, co ustalili funkcjonariusze, naprawdę ciężko uwierzyć.

11-latka gwałcona… ponad 100 razy!

Okazało się, że dziecko urodziło… dziecko. Ale to był dopiero początek szokujących ustaleń policji. 11-letnia dziewczynka – matka noworodka, była gwałcona ponad 100 razy!

Dziewczynkę gwałcił jej… 17-letni kuzyn! Francisco Javier Gonzalez-Lopez jest ojcem noworodka. Do gwałtów dochodziło regularnie, dwa razy w tygodniu.

Ojciec nastolatka twierdził, że dowiedział się o dziecku dopiero wtedy, gdy 11-latka zaczęła rodzić w jego wannie!

Oskarżone trzy osoby

Norvin Leonidas Lopez-Cante, który przyniósł noworodka do szpitala, zarzekał się, że nie miał pojęcia o przestępstwach seksualnych, których regularnie dopuszczał się jego nastoletni syn. Mężczyzna nie był wiarygodny. Próbował okłamać lekarzy twierdząc, że znalazł dziecko pod drzwiami, co świadczyło przeciwko niemu.

Obu mężczyznom – nastolatkowi i jego ojcu postawiono zarzuty.

17-latek odpowie za gwałty, wykorzystywanie seksualne osoby nieletniej i kazirodztwo. Chłopak przyznał się do winy. Jego ojciec jest oskarżony o narażenie noworodka na niebezpieczeństwo.

Ale okazuje się, że lista osób zamieszanych w tę wstrząsającą sprawę, na dwóch mężczyznach się nie kończy. Również matka gwałciciela odpowie za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo.

Jak długo trwałby koszmar dziewczynki, gdyby policja nie zajęła się sprawą…?

W trakcie śledztwa dodatkowo okazało się, że 17-letni chłopak przebywał w USA nielegalnie.

 

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay.com, Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij