×

11-latka urodziła dziecko swojego brata! Poród miał miejsce w domowej wannie

11-latka urodziła dziecko swojego brata. Policja aresztowała 3-osobową rodzinę, która była świadoma, że dziewczynka jest wykorzystywana seksualnie. Zatrzymani są imigrantami.

11-latka urodziła dziecko swojego brata

Choć wydaje się, że w XXI wieku problem przedwczesnego macierzyństwa został rozwiązany dzięki dostępowi do edukacji, wciąż dochodzi do sytuacji, w których dzieci zostają rodzicami. Coraz szybsze dojrzewanie sprawia, że nawet kilkuletnie dziewczynki są w stanie zostać matkami.

Zdecydowanie powodem do niepokoju jest fakt, że zalewający Europę oraz Stany Zjednoczone imigranci ze względu na odmienny sposób wychowania akceptują skrajnie wczesne macierzyństwo. Drastycznym przykładem tego zjawiska jest historia 11-letniej dziewczynki pochodzącej z rodziny latynoskich imigrantów, mieszkającej w St. Charles w stanie Missouri.

11-latka urodziła w domowej wannie dziecko, które jak później udało się ustalić policji było owocem jej kazirodczego związku z bratem. Niedługo po porodzie Lesbia Cante, babcia noworodka oraz jej mąż Francisco Javier Gonzalez-Lopez pojechali z dzieckiem do pobliskiego szpitala. Noworodek wciąż miał nieodciętą pępowinę oraz łożysko, a jego temperatura ciała była znacznie podwyższona. Para zapytana przez lekarzy o to czyje to dziecko, mieli odpowiedzieć, że znaleźli je na werandzie.

Dopiero dwa dni później podczas rozmowy z policją Gonzalez-Lopez wyznał, że dziecko przyszło na świat w jego domu. Funkcjonariusze nie mogli uwierzyć, gdy dowiedzieli się kim są rodzice noworodka.

Kazirodczy związek

Dziadkowie noworodka w końcu ujawnili tożsamość matki. Okazało się, że jest nią ich 11-letnia córki Cante. Ojciec z kolei to jej 17-letni brat Norvin Leonidas Lopez-Cante. Póki co nie podano do wiadomości publicznej, czy 17-latek jest jej bratem przyrodnim, czy też on i 11-latka mają wspólnych rodziców.

Gonzalez-Lopez utrzymywał, że nie wiedział, że dziewczynka jest w ciąży ani że jego własny syn ją gwałci. Lopez-Cante twierdzi też, że nie pamięta, kiedy chłopak zaczął wykorzystywać jej córkę. Wyznała jednak, że wie, że do gwałtów dochodziło dwa razy w tygodniu, co oznacza, że miało miejsce około 100 stosunków seksualnych!

Nastolatek został już oskarżony o gwałt pierwszego stopnia oraz kazirodztwo. Ponadto Gonzalez-Lopez usłyszał zarzut narażania zdrowia dziecka. Okazało się także, że rodzina znajduje się w USA nielegalnie, a ojciec poszkodowanej był już w przeszłości deportowany. Z kolei matkę 11-latki, Lesbię Cante, oskarżono o brak zapewnienia opieki medycznej swojej córce po porodzie.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij