×

11 dzieci, które zostały rodzicami. Najmłodsza dziewczynka miała zaledwie 5 lat

Rodzice powinni być ludźmi dojrzałymi zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Jednak jak pokazuje życie, nie zawsze tak jest. Dziś mam dla Was listę jedenaściorga dzieci, które zostały rodzicami. Tak – dobrze czytacie – dzieci.

#1 Alleshia Gregson

Alleshia Gregson pochodzi z Wielkiej Brytanii. Pierwsze dziecko urodziła w wieku trzynastu lat, a drugie czternastu. Dzieci mają tego samego ojca. Dziewczyna pierwszą ciążę ukrywała do momentu rozwiązania. Cierpiała na depresję poporodową i rozważała samobójstwo. O drugiej ciąży przez długi czas nie miała pojęcia nawet ona sama. Teraz pomaga innym młodym matkom. Twierdzi, że dziś nie zmieniłaby w swoim życiu nic z wyjątkiem… rozstępów.

#2 Lisa Gyschchenko

Lisa Gyschchenko miała zaledwie sześć lat, kiedy została mamą. Pochodzi z Charkowa na Ukrainie. Jej dziecko zmarło podczas porodu. Dziewczynka nie miała na tyle sił, aby je urodzić. Za ojca maleństwa uważa się 70-letniego dziadka Lisy.

#3 Lina Medina

Lina Medina z Peru była 5-letnią dziewczynką, gdy stała się najmłodszą matką w historii. Urodziła chłopca o imieniu Gerardo. Zgodnie z wyjaśnieniami lekarzy, Lina cierpiała na przedwczesne dojrzewanie i już w bardzo młodym wieku miała w pełni rozwinięte narządy płciowe. To jej własny ojciec, którego tożsamość nigdy nie została ujawniona, został aresztowany pod zarzutem wykorzystywania seksualnego córki. Jednak po pewnym czasie zwolniono go z aresztu z powodu braku dowodów.

#4 Kordeza Zhelyazkova

Kordeza Zhelyazkova z Bułgarii urodziła zdrowego chłopca, kiedy miała 11 lat. Mimo że sama była jeszcze dzieckiem, niesamowicie cieszyła się z powodu narodzin syna. Rzuciła szkołę, następnie wyszła za mąż za swojego 19-letniego chłopaka.

#5 Hilda Trujilo

Hilda Trujilo miała zaledwie 9 lat, kiedy urodziła. Dziewczynka została zgwałcona przez kuzyna. Chłopak został po pewnym czasie aresztowany i trafił do więzienia.

#6 10-letnia Filipinka

Kolejny przypadek bardzo wczesnego macierzyństwa miał miejsce na Filipinach. Mamą została 10-letnia dziewczynka, która urodziła chłopca. Okazało się, że była wielokrotnie gwałcona i torturowana przez własnego ojca i to z nim zaszła w ciążę. Mężczyzna został aresztowany, a dziecko trafiło do adopcji.

#7 Sarah Drinkwater

12-letni James Sutton i 16-letnia Sarah Drinkwater pochodzą z Wielkiej Brytanii. Dziewczyna urodziła bliźnięta.

#8 10-latka z Boliwii

Dziesięcioletnia dziewczynka z Boliwii trafiła na pierwsze strony gazet, gdy urodziła zdrową córeczkę. Po pewnym czasie okazało się, że 10-latka była ofiarą bardzo długiego molestowania seksualnego. Nie wiadomo, czy jej oprawca odpowiedział za swoje czyny.

#9 Sean Stewartr

Emma Webster miała 15 lat, kiedy zaszła w ciążę z 11-letnim sąsiadem Seanem Stewartem. Para doczekała się córeczki.

#10 Griseldina Acuna

Griseldina Acuna miała jedynie 8 lat, kiedy urodziła synka. Chłopiec ważył 2.3 kilograma. Ona również cierpiała na przedwczesne dojrzewanie i jej narządy płciowe bardzo szybko osiągnęły dojrzałość płciową. Ojcem okazał się być bliski przyjaciel jej rodziców.

#11 April Webster

April Webster i jej chłopak Nathana Fishbourne mieli zaledwie po 14 lat, kiedy zostali rodzicami. Urodziła im się zdrowa córeczka. Oboje bardzo bali się wyjawić prawdę rodzicom. Chłopak wyznał, że użyli prezerwatywy tylko raz…

Może Cię zainteresować

zamknij